WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Patch > 3.x - Wrath of the Lich King

5.x - Pandaria | 4.x - Cataclysm | 3.x - WotLK | 2.x - BC | 1.x - World of Warcraft | 0.x - Beta

 

Patch - 3. 3. 5.

 

Datum: 22. 06. 2010 (US), 30. 6. 2010 (EU)
Verze: 12213
Poznámka: World of Warcraft Client Patch 3.3.5

Útok na Ruby Sanctum

Celé věky červený drak a vznešený matriarchální, Alexstrasza the Life-Binder, má určený sám sebe ke konzervujícího veškerého života na Azeroth. Nedávno, velice srdečný a ctnostný drak má trpět pod hrozbou.

Podivné ticho musí vyrovnat přes Ruby Sanctum, červený draci posvěcené brlohu uvnitř Chamber  of the Aspects. Tento znepokojující vývoj vedl k obavám, že svatyně, domova pro Azeroth největší hnízdo červených dračích vajíček, byl porušený neznámou, zlověstnou silou. Jestli toto tvrzení je pravdivé, tak neodkladná činnost nepřipadá v úvahu, dobročinný červený drak, by mohl být navždy ochromený.

Real ID: Nový způsob jak se spojit s vašimi přáteli na Battle.net

Jeden z našich cílů pro nový Battle.net je vytvořit konstrukci pro online zkušenost hraní, které je ještě víc přístupné, více zařazené, a více zábavné než předchozí Battle.net. Nově vydaný Real ID uvádí, k dispozici pro hráče World of Warcraft jako součást patch 3.3.5, je naprostá součást tohoto úsilí, poskytování vám s pokročilými cestami pro formování a údržby významných vztahů s vašimi přáteli na poskytnutí služby.

Real ID je úplně dobrovolný a volitelná úroveň identity, který drží hráče spojené napříč veškerým Battle.net. Kdy vy a přítel se navzájem sjednotí stát Real ID přátelé, budeš mít přístup k počtu  přidaných vlastností, které obohatí vaše společenskou zkušenost hraní s novými a vzrušujícími cestami.

General - Všeobecné

Ruby Sanctum, celý nový pro 10 a 25 hráčů raid dungeon s rysy normal a Heroic obtížnosti, byl přidaný! Hráči najdou vstup od raidu pod Wyrmrest Temple v Dragonblight. Prosím všimněte si kvůli cestě tento patch je aplikovaný ve všech regionech, tento dungeon se ihned nedá zapřít v Severní Americe.

Funkčnost vlastnosti Vote Kick v Dungeon Finder se nyní bude chovat odlišně podle hráčovo historii se systémem. Hráči používají Dungeon Finder, kdo zřídka hlasuje pro vykopnutí hráče ze skupiny, nebo zřídka opustí skupinu před kompletním dungeonem, zjistí, že volba Vote Kick nemá cooldown. Pro hráče, kdo často opustí skupinu nebo hlasovat k vykopnutí dalších hráčů, volba Vote Kick bude držený na cooldown. Tato funkčnost bude přizpůsobovat sám jako hráčovo chování při použití změny Dungeon Finder.

 

User Interface - Uživatelské zobrazení

 • Chat Frame - Rámeček chatu
  • Hráči mohou nyní pravým kliknutí na nějaký druh chatu (Whisper, Trade, General, Party, Raid, atd.) a vybere si pohybovat druhem rozhovoru do oddělených oken. Toto bude pohybovat s určitým druhem povídání oddělením okna Rámeček chatu, který může být odblokovaný a přesunutý kdekoliv na obrazovce.
   • Používání Move pro volbu Whisper Window ve Whisper, umístí rozhovor s tím hráčem v odděleném okně.
   • Jakýkoliv rozhovor s dalším hráčem je daný do jeho vlastního okna, okno bude zářit, kdy přijmete novou zprávu.
  • Vznášející přes Rámeček chatu a používání kolečka myší dovolí hráčům přetáčet skrz text chatu.
  • Hráči si mohou vybrat Classic Mode pod Interface Options držením funkčnosti uzavřením Rámečku chatu, co bylo před patch 3.3.5.
  • Volba Simple Chat v User Interface byla odstraněná.
 • Friends List - Seznam Přátel
  • Nová ikona byla přidaná vlevo nahoře u Rámečku chatu, který otevře seznam Přátel.
  • Navíc k jeho aktuální funkčnosti, Friends List nyní dovolí hráčům, aby se přidali na účty v Battle.net (Real ID). Hráči budou muset potvrdit, že jsou přátelé, aby Real ID být přidaný. Jakmile jste Real ID přátelé, hráči mohou komunikovat skrz hru, skrz frakce a skrz realm.
  • Nový Pending okno bylo přidané, kde hráči mohou přijmout nebo odmítnout žádost Real ID přítele, nebo vybere tlačítka Report Spam (pře-poslat spam) nebo Block Communications (blokovat komunikace).
  • Hráči nyní mohou vybrat z tří stavů, které budou viditelné pro jejich přátele: Available (Dostupný), Away (pryč) a Busy (rušný).
  • Broadcast okno bylo přidané na vrcholu rámu. Hráči mohou používat tuto vysílací zprávu na všechny jejich Real ID online přátelé. Tato zpráva bude také zobrazená pod broadcaster Real ID informace v každém seznamu přátel.

 

 

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain