WoWka

Bez obrazku

Menu

Novinky
Průvodce pro začátečníky
Achievements
Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Průvodce hráče

Eventy

 

Svět

Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony, Raidy
 

PvP

Player vs. Player

Battlegrounds

Arenas

World PvP

Bojový peti

 

Datadisky

Legion
Warlords of Draenor
Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade

World of Warcraft Origin

 

Sekce

Kouzla Legion
Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

F. A. Q.

 

Bez obrazku

Datadisk

 

 

Legion

Vyžaduje Legion

The Burning Legion (Plamenná Legie) se chystá do Azerothu s nekončenou invazí, zatímco černokněžník Gul’dan usiluje o tajemné ostatky Illidana the Betrayer - kompletní ostatky pro rituál k vyvolání Dark Titan Sargeras. Svět se rozpadá pod invazí, je třeba vzít zbraně s nespoutanou mocí starověkých artefaktů a vytvořit zakázanou dohodu s pomstychtivými Illidari Demon Hunters. Pouze vy a vaši spojenci, mohou ukončit Legii a zabránit před pádem celého Azerothu. Mists of Pandaria

 

World of Warcraft: Legion je šestý datadisk pro World of Warcraft. Datadisk Legion byl oznámen na BlizzConu 2016. a spuštěn 30. srpna 2016.

 

Krabice LegionCelkový přehled

 • Zvýšená úroveň charakterů na 110
 • Nové povolání: Demon Hunter
 • Nový kontinent: The Broken Isles
 • Artefakty: přizpůsobují zbraně s neuvěřitelnou mocí
 • Stovky questů přes The Broken Isles
 • Kampaně ras: odemkne epický příběh ras, jak si najít šampiony, aby se připojili k vašemu řádu
 • Nové Dungeony a Raidy
 • Nový World Bosses
 • Předělaný systém PvP
 • Vylepšený systém
 • Character Boost: okamžité zvýšení jednoho charakteru na úroveň 100
 • ... a mnohem více

 

 

 

Království bude spálené 30. 08. 2016

Hrobka Sargerase byla znova otevřená a démoni Plamenné Legie se vrátí do světa. Jejich plán s děsivou mocí přivolá Temného titána (Dark Titan) do Azerothu, kde leží klíč k jeho návratu.

 

S Aliancí a Hordou, můžete získat většinu legendárních artefaktů, které můžete najít v Broken Isles, kde jsou relikvie Titánů, a napadat Legii před příchodem do Azerothu.

 

 

Nové povolání: Demon Hunter

Demon HunterOvládněte své nepřátelé jako Demon Hunter, elfí vyvrhel se dokáže postavit proti strašlivé síle Legie. Vykazující vynikající mobilituu a nadpřirozeným pocitem vědomí, Demon Hunteři mohou proniknout do zakázaných mocí v době, které nutně potřebuje se proměnit do děsivé Fel formy. Zaměřte se na Havoc a zničit každého, kdo se postaví do cesty s ohnivými démonickými útoky. Nebo se specializujte na Vengeance a můžete jít proti nejsilnějším démonům, odolávat masivním útokům s plnou nenávistí.

Spectral Sight Metamorphosis Unrivaled Mobility
Demon Hunter Demon Hunter Demon Hunter

Demon Hunteři popírají své skutečné pravomoce vnímání. Opírají se o magicky rozšířený pohled odhalit nepřátelé, a to i těch, které se schovávají za překážkami.

Demon Hunteři se transformovali do pekelných forem, která zvyšuje jejich rozsáhlé síly: Poškození zaměřené Illidari získává neuvěřitelnou rychlost a poškození, které umožní ukončit trápení nepřátel.

Demon Hunteři mohou zdvojnásobit jejich skok, skočit do boje a nebo ven z boje. Dokonce mohou rozvinout svá obrovská křídla, s kterými může chvilku létat a překvapit nepřátele ze vzduchu.

Ebonchill, Greatstaff of Alodi Thas’dorah, Legacy of the Windrunners

Vengeance (Tank)

Havoc (DPS)

 

Gnome bude mít povolání Hunter

 

 

Artefakty

Ovládněte zbraně s neuvěřitelnou silou

Pouze v Azeroth jsou nejvíce ostřílení veteráni, kteří mají odvahu ovládat artefakty legend proti Plamenné Legii. U kovaných zbranění roste moc, u kterých můžete změnit své schopnosti, slyšet zvuky a vcítit se do boje. Vymodelujte si svůj artefakt v dokonalý vražedný nástroj.

Ashbringer

Paladin Two-handed Sword

Maw of the Damned

Death Knight Two-handed axe

Sheilun, Staff of the Mists

Monk Staff

Ashbringer Maw of the Damned Sheilun, Staff of the Mists

 

Ebonchill, Greatstaff of Alodi

Mage Staff

Thas’dorah, Legacy of the Windrunners

Death Knight Two-handed axe

Ebonchill, Greatstaff of Alodi Thas’dorah, Legacy of the Windrunners

 

 

Nový kontinent a lokality

Neobjevený kontinent: the Broken Isles

Statečné epicentrum démonů invaze - the Broken Isles, země s bohatými starověkými divy. Prozkoumejte lesy, kolosální pohoří a města nočních elfů starší než samotné lidské civilizace. Ale přirozené nebezpečí číhají i zde: Twisted Satyrs, Savage Drogbar, a prokletý Kvaldir. K překonání těchto hrozeb, budete potřebovat jedinečnou Class Hall pro své charaktery povolání a posílat své pomocníky na lov v Pillars of Creation - tajemství do spásy Azerothu.

Northrend

 

Broken Isles

 

 

 

Hrdinové a zloduši

Rozdělený svět

Maiev Shadowsong

Xavius

Maiev Shadowsong Xavius

Strážkyně (Watchers) jsou nechvalně známé mezi nočními elfy, Maiev Shadowsong je legenda. Slavná pro její zázračnou schopností chytat každého nepřítele, Maiev vystopovala Illidana Stormrage (zrádce), celou cestu až do Black Temple v Outlandu. Po jeho zániku byl uvězněn následovníky Illidari, kteří přísahali, že nikdy nedovolí lovcům démonů vstoupit zpět do světa.

Xavius kdysi terorizoval Azeroth s utrpením, které téměř zničilo bariéry mezi realitou a snem. Jeho machinace skončila porážkou, ale dostal další šanci na pomstu. Nyní Xavius vede útok na Val'sharah, kde je zkažený Strom světa Shaladrassil a šíří zkaženost Emerald Nightmare. S armádou děsivých satyrů, bude Xavirus nezastavitelný před ničím, dokud nedosáhne svého cíle porazit všechny, kteří jsou proti Plamenné legii.

 

Anduin Wrynn

Tidemistress Athissa

Anduin Wrynn Tidemistress Athissa

Anduin, dědic trůnu Stormwindu je na svůj věk moudrý. Hodně krát využil diplomacii k ukončení konfliktů, inspirující i jeho válečníka otce složit zbraně ve snaze o mír. Diplomacie má své meze, a s některými zloduchy se dohodnout nedá. Vzhledem k tomu, že Plamenná legie ohrožuje Azeroth. Aduin se dozví skutečnou cenu míru… a zda je ochoten ji zaplatit.

Královna Azshara, bývalá vůdkyně prastarých nočních elfů, vládne Nagám s nejvyšší autoritou. Má hodně služebníků, ale jen málokdo se může shodnout s fantastickou oddaností Athissa. Na rozkaz své královny, Athissa je připravena vést masivní armádu do Azsuny, oblast známá kvůli dávno ztracené mocné titánské relikvie. Nikdo se nepostaví mezi Athissinu a její kořisti - ani zakletý duchové nočních elfů, kteří straší krajinu, ani armáda Hordy a Aliance, která se shromažďuje na Broken Isles.

 

Genn Greymane

Dargrul the Underking

Genn Greymane Dargrul the Underking

V posledních letech se prošedivělý vůdce Gilneasu utrpěl mnoho těžkostí: syn a jeho národ padl pod mocí královny Sylvanas Winderunner a její Forsaken (Nemrtví), kde málem ztratil svou lidskost kvůli Worgenskému prokletí. Přesto z těchto tragédií našel Genn novou sílu a odvahu. Je odhodlaný bojovat zuby a drápy proti jakémukoli nepříteli, který ohrožuje bezpečnost Aliance.

Po staletí žili taurenské a drogbarské kmeny Highmountain v míru. Ale brzy po příchodu Legie, drogbarský vůdce zvaný Dargrul Underking zničil tuto jednotu a ukradl kladivo (Hammer of Khaz'goroth), mocný artefakt chráněný taureny Highmountain. Použitím strašlivé síly kladiva (Hammer, the Underking) plánuje převzít kontrolu nad Highmountainem.

 

Khadgar

Gul'dan

Khadgar Gul'dan

Přestože nebyl schopný zastavit Gul'dana před otevřením hrobky (Tomb of Sargeras), což Legie opět zaplavila Azeroth, Khadgar je rozhodnutý najít prostředky, aby uzavřel portál a zabránil invazi Legie. Ví, že je nezbytné k dosažení úspěchu spojit síly s největšími mistry Azerothu, dokonce i nesouhlasné názory mluví proti koalici, a rizikem konečně zničit démony.

Gul'dan je věrný jenom pánům Plamenné Legii. Na Draenoru, orkský černokněžník prahnoucí po moci, málem zotročil celou rasu ve službách démonů. Ačkoli jeho plány selhaly Gul'dan přežil. Pod vedením Legie, byl vyhoštěn do Azerothu, aby otevřel bránu pro ohromnou invazi, s kterou se Horda a Aliance nikdy nestřetli.

 

Sylvanas Windrunner

Illidan Stormrage

Sylvanas Windrunner Illidan Stormrage

Nemilosrdná vůdkyně Forsaken je impozantní šampionka. Ale s příchodem Plamenné Legie nebyl její zájem vyšší. Když Sylvanas zahynula, její zánik bude začátkem věčného zatracení. Všechno, co stojí mezi ní a záhubou je Val'kyr, ale jen málo z těchto duchovních strážců zůstane. Jak se její osud blíží k propasti, musí Sylvanas rozhodnout, jak daleko půjde, aby ochránila svůj lid… a ať to stojí víc jak její duše.

Po pádě Black Temple, mrtvola pána Outlandu, Illidana Stormrage, zmizela. Nikdo nezná skutečný osud Illidanových ostatků, ale legenda říká, že Strážkyně Maiev Shadowsong vzala jeho zlomené tělo do Vault of the Wardens, aby jeho temná a přetrvávající duše by mohla trpět zbytek věčného trestu - spolu se svými stoupenci, obávanými Illidari. Spravedlnost musí být pořád.

 

 

Obrázky

Krabice Legion

Krabice

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

 

TOPlist