WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

F. A. Q. - Hlavní základy

Hlavní základy | Technické požadavky | Charakter | Player vs. Player Bojiště | Předměty | Svět

 

Hraní

Hraní | Questy | Realmy | Horda vs Aliance | Příručka

Je hra snadná pro naučení se jak hrát?
Ano. My se snažíme udìlat všechno z našich her snadný k nauèení jak hrát.

Uvědomuje si Blizzard z některých z herních zábavných problémů, které byly převládající v ostatních MMORPG?
Ano.  U zaměstnanců Blizzardu jsou hráči na prvním místě, a my jsme hráli víc než náš poctivý podíl nynější massively multiplayer hry. My se přikláníme k souhlasu s MMORPG hráči na silách a slabosti žánr doposud. Snažili jsme se pokročit žánr s World of Warcraft stavením na pozitivech již ustanovený v žánru a vylučující ze zápor jak bylo možné. Myslíme si, že jsme udělali úspěšnou práci, a doufáme, že zkusíte tuto hru.

Jak předejdete kempení a okrádáním zabitých?
Je zde několik věci, které byli zrealizovaný, aby omezili tento problém. Nejprve, je zde "tapping". Jestliže poškodíte monstrum první, tím máte "tapped" a tak jen vy a vaše parta získá zkušenosti a loot z monster, i když další hráč útočí a zabije ho. My také omezujeme kempeni a okrádáním zabití problémem "instancing" určité oblasti hry. Žádní jiní hráči, dokud nejsou částí vaší party, můžou vstoupit do instance.

Jak předejdete kempení a okrádáním zabitých v oblastech mimo dungeony?
Konkurence přes vybírání vzácného předmětu a quest předměty je primární příčinou kempení a okrádání zabitých. Ve World of Warcraft, mnoho vybírání vzácný předmět a není vylučující jakémukoliv monstru. Několik zvířat mají šanci na padání stejného předmětu. Jestliže požadovaný předmět je quest předmět, hráč se může připojit k partě dalších hráčů na stejný quest. Každý hráč na quest příjme kopii quest předmětu z monstra nebo umístění kde bylo nalezené.

Jsou zde další věci, které se dají dělat kromě levelování?Je zde obrovská různorodost, věci, které se dají dělat, udržovat hráče ze stejného pocitu nemusí jenom drtit skrz jednu bitvu nepřítele po další. Postavy můžou vyrábět předměty, bojovat v obrovských bojištích proti dalším hráčům, a prozkoumávat vzdálené země. Dokonce, když hráči bojují s monstry, budou často součástí questů, nebo při hledání zvláštních přísad pro jejich výrobu.

Je zde systém party pro skupinové dobrodružství?
Ano.

Jak velká je velikost party pro hráče?
Maximální členů party je 5 hráčů, a hra obecně je vyvážená pro 5 členů. Menší party můžou být ještě úspěšnější, bez ohledu na velikosti party, každý člověk v partě může dělat důležitou práci. Můžete také vytvořit větší partu hráčů, kteří jsou nazvaný raid party.

Jsou zde cesty jak získat zkušenost ve hře kromě boje?
Ano, jsou zde způsoby jak získat zkušenosti než bojem. Můžete získat značnou zkušenost z dělání questů. Zkoumat jiný vzor jak získávat zkušenosti; postava může přijmout zkušenost jednoduše z prozkoumávání oblasti, kde postava ještě neprozkoumala oblast.

Jak pracuje zkušenost v partě?
Všichni hráči v partě sdílejí zkušenost po zabití. Avšak, vyrovnat malou zkušenost, aby dostala parta, všechny hráči v partě také dostanou skupinovou xp prémii v závislosti na počtu hráčů v partě. Získáte víc zkušenosti po zabití, jestliže parta s hráči je blíž k vaší úrovni, kdežto méně zkušenosti získáte, jestliže jste v partě s hráči víc než několik úrovní vyšších než máte.

Je zde způsob jak dokončit World of Warcraft? Jak dlouho můžu hrát?
Ve hře je tisíce herních hodin (a ještě víc s Burningu Crusade), a téměř nekonečné cíle pro hráče. Protože náš živý tým pravidelně přidá nové quest, kreatury, a předměty, takže hra opravdu nejde nikdy dokončit.

 
„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich