WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

F. A. Q. - Hlavní základy

Hlavní základy | Technické požadavky | Charakter | Player vs. Player Bojiště | Předměty | Svět

 

Příručka

Hraní | Questy | Realmy | Horda vs Aliance | Příručka

Jaké jsou plány pro Guide (Příručku)?
Bude to konečný zdroj pro hráče World of Warcraft, pro všechny druhy informací a zábavy. Bude trvat nějaký čas, tak mějte prosím strpení.

Můžete přidat kompletní seznam kouzel?
Plánujeme dělat, jakmile bude databázová část aktivní. Přidáme kouzla a kompletní statisticky a pravděpodobně také tipy.

Já jsem předložil nějaké chyby, můžete mě přidat do Credits?
Být v seznamu v Credits je vzácná pocta. Credits obsahují seznam obsahující zapisovatelé chyb. Prosím nebuďte uražení, jestliže nejste v Credits. Vaše příspěvky jsou jistě cennější.

Jak se zvyšuje "level up" v Credits?
To je tajné.

Posílal jsem hodně oprav a nebyl jsem přidaný! Co se stalo?
Možná jste nepředložili ve správném formátu. Také, všechny emaily poslaný před 5/4/2004 nebyly zaznamenané jak část credits. Omlouváme se!

Pravidla chybových návrhů

 • Ověřte si, zda obsahuje URL nebo odkaz ke stránce s problémem. Chybové emaily nebudou zvažované. Prosím zasáhnutí vstupu po vkládání vašeho odkazu na váš email, také stačí použít kliknutí na odkaz.

  Zde je příklad dokonalé zprávy, předložený naším Editing Knightem Dengin pro Warcraft III Guide:

  http://www.battle.net/war3/basics/unitcontrol.shtml

  Mít tak hodně jednotek jak je to možné zaútočení na stejné nepřátele
  Have As Many Units As Possible Attacking The Same Enemy

  Jestli se nemůže jednotka snadno **reach a target the preferred target** poučit, že zaútočí na nejbližší nepřátelskou korekturu:
  Jestli se nemůže jednotka snadno **reach the preferred target** poučit, že zaútočí na nejbližšího nepřítele.

  WoW komentáře: Spojení je zahrnutý na jeho vlastní lince, text je zobrazený pro snadné hledání skrz naše soubory, chyba je poukazovala na, a navrhovaná korekce je obsažená. Náš emailový systém dovoluje jen čistý text, tak žádné podtržení, barvy, nebo další HTML formátování se nebude správně zobrazovat. Prosím používejte znaky jako *** k upozornění na chyby.

 • Prosím odešlete jeden email na webové stránce, kterou spíše oznamujete než jeden email s vícenásobnými stránkovými změnami. Tak, jestliže najdete několik chyb z jedné stránky, pošlete jeden email se spojením a chybami na této stránce. Avšak jestliže máte další stránku k oznámení, pošlete nový email pro určitou stránku. Ještě jednou, neposílejte email pro každou chybu, kterou oznamujete. Jestliže vidíte pět chyb na stránce fishing, můžete oznámit všechny v jednom emailu. Ale jestliže vidíte jednu chybu na stránce cooking a u jedné chyby na stránce fishing, tak pošlete dva emaily (jeden pro každou stránku).
 • rosím neposílejte informace/chyby o této stránce na fórech.
 • rosím zkontrolujte aktuální verzi stránky pro chyby, a neposílejte chyby ze stránek, které máte uložené na pevném disku.

 

 

 

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich