WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

F. A. Q. - Předměty

Hlavní základy | Technické požadavky | Charakter | Player vs. Player Bojiště | Předměty | Svět

 

Account Bound Items

Account Bound Items

S vypuštěním Echoes of Doom (patch 3.0.2), jistý předměty ve World of Warcraft se nyní spojují k účtu (account-bound) spíš než k jednotlivým charakterům (soulbound). Tyto account-bound předměty mohou být přenesený mezi charaktery, pokud jsou na stejném serveru, v stejné frakci, a na stejném účtu. F. A. Q. bude oslovovat některé běžné otázky, na které se ptali s novou formou spojení předmětu.

Jak můžu přemístit account-bound předmět k další postavě?
Můžete použít ve-hře poštovní systém k posílání account-bount předmětů vhodným charakterům. Nacházející poštovní schránky okolo hospody, banky a další lokality všude ve  hře.

Můžu posílat account-bound předměty k charakterům do různý frakcí? A co charakter do různých serverů?
Ne. Aktuálně, account-bound předměty mohou být posílaný mezi charaktery na stejném serveru, ve stejné frakci a na stejném učtu.

Můžu zničit account-bound pets nebo mounty na všech charakterech, za které hrají a mám je naučené?
Ano, ale jestliže tak uděláte, tak nové charaktery, které vytvoříte, tak z toho důvodu později nebudete schopný se naučit vyvolat peta nebo mounta.  Výjimka jsou předměty, které učíte k vyvolání Collector's Edition pety (od The Burning Crusade, to zahrnuje Netherwhelp's Collar, Diablo Stone, Zergling Leash, anPanda Collar), který je automaticky poslaný každým novým charakterům, které vytvříte.

Jsou peti a mounti získaný z World of Warcraft Trading Card Game Loot karet bind-to-account?
Žádný z těchto předmětů nejsou součástí bind-to-account.

Jestli přemístím charakter držený account-bound předmět na nový server, budu schopný používat předmět u charakteru na novém serveru?
Ano. Avšak, mějte prosím na paměti, že všechny normální přenosy a bind-to-account předmět jsou omezené, které používáte. Také si všímejte, že account-bound předměty se budou pohybovat s charakterem, který je převedený do různého účtu; používejte veškerá normální pravidla a omezení týkající se přenosu cross-account.

Budou další předměty udělané bind-to-account?
Ano, plánujeme přidat víc bind-to-account předměty v budoucnu, včetně Wrath of the Lich King Collector's Edition pet a dědičné předměty se představí také ve Wrath of the Lich King.

Mám Blue Murloc Egg (Murky pet) na Aliance charakteru na PvE serveru. Mohu přemístit charakter na PvP server, kde mám Horde charaktery, aby se naučily charaktery vyvolat Murky?
Toto není aktuálně možný. Account-bound předměty nemůžete převeden mezi frakcemi, a charaktery Aliance nemohou být převedeny do PvP serveru, kde již hrajete za charakter Hordy.

OK, tak já nemohu dostat Murky k Horde charakterů na PvP server. Mohu přemístit Aliance charakter, který je na PvE server do PvP serveru, na kterém hraji za další Aliance postavu?
Ano. Jako vždy, veškeré normální použité přestupné omezení, ale dokud se setkáte s požadavky volitelnosti, aby převed charakter a poslání account-bound předmět, který je vhodný.

Tohle si myslím, že je nyní možný dostat všechny tři originální pety World of Warcraft Collector Edition (Mini Diablo, Zergling, a Panda) na charakteru, který hraji?
Ano! Jestliže již nemáte jeden z každého mazlíčka na existujících charakterech, které hrajete, mohl bys vytvořit tři nové charaktery, dokončit quest Collector's Edition pet na každém, a vyberte různé Collector's Edition pety pro každý nový charakter. Pak můžete poslat pety ke každému charakteru na stejném serveru, ve stejné frakci, na stejném účtu, tak se mohou naučit vyvolávat všechny tři.

Plánuji vytvořit rytíře smrti ve Wrath of the Lich King, a chci dát charakteru jednoho account-bound peta nebo mounta z Blizzard Entertainmentu eventu. Bude toto možné?
Ano. Pokud nový rytíř smrti je na stejném serveru, frakci, a účtu jako charakter, který drží account-bound předmět a přeje si ho převést, měl by být schopný poslat předmět k rytíři smrti vytvořeného ve Wrath of the Lich King.

Proč jsou peti Collector's Edition bind-to-account, kdy mohu udělat právě nový charakter a jak je tímto způsobem dostat?
Teď, když Collector's Edition pets jsou account-bound, hráči mohou obnovit pety charakterům na volitelný účet, který předtím mohl ztratit peta. To je také nyní možné pro jeden charakter, aby mohl vyvolat všechny tři Collector's Edition pety.

Je Zhevra mount z Recruit-A-Friend propagační bind-to-account?
Recruit-A-Friend propagační mounti nejsou aktuálně bind-to-account.

 

 

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich