WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

F. A. Q. - Player vs. Player Bojiště

Hlavní základy | Technické požadavky | Charakter | Player vs. Player Bojiště | Předměty | Svět

 

Player vs. Player Bojiště

Honor Systém

Kolik lidí se musí shromáždit pro battleground než může začít před utkáním?
Toto číslo se mění v závislosti na battlegroundu. Např. Warsong Gulch vyžaduje 8 hráčů od obou frakcí, aby byly přítomný ve frontě zároveň. Od Alterac Valley je určený pro plné měřítko epické bitvy, požadováno je přinejmenším 30 hráčů z každé strany, aby boj mohl začít.

Bude rychlejší připojení k frontě používáním volby "First Available", který mě dá do Battlegrounds rychleji než vstupování jako volba party s "Join as Group"?
Ano. Zamyslete se nad tím, že sedíte v restauraci. Jestliže jdete do restaurace s deseti lidmi, personál musí čekat, až se pro vás uvolní místo. Toto může trvat nějaký čas, v závislosti na počtu lidí. Jestliže žádáte stůl pro jednoho, tak si sednete mnohem rychleji, než když bude místo pro deset lidí.

Stejná pravdivý platí pro battlegroundy. Jestliže dvanáct hráčů se shromáždí pro Warsong Gulch a tvoří 2 raidy, každá po 6 hráčů, tak se nespojí na jednom bojišti, protože dvě party po šesti se nedostanou do dostupné otevřené desítky. Tyto party potřebují navíc čtyři hráče, předtím než jsou umístěný v battlegroundu.

Jak se může připojit společně moje celá parta nebo skupina přátel do battleground?
Můžete se připojit k bojišti jak parta nebo raid formováním party a parta nebo raid má vůdce, který vstoupí do fronty kliknutím na tlačítko "Join as Group".

Jestliže se připojím k partě, která již byla umístěná ve frontě, budu umístěný v jejich frontě společně s nimi?
Ne. Vedoucí party bude muset znova vstoupit do fronty, aby každý hráč v partě byl při umístění do fronty.

Je potřeba napřed čekat na žádost při vztupu do battlegroundu?
Ne. Toulejte se a hrajte! Můžete dokonce příležitostně běhat, zatímco jsi ve frontě - budete z nabízených možností přesunutí přímo do battlegroundu, při dostavení času.

Co se stane, jestliže jsem mrtvý nebo letím uprostřed mezi dvěma lokalitami, když je čas vstoupit?
Pokud budete mrtvý nebo zamčený v dráze letu, nebude bránit vaší schopnosti, abyste vstoupili do battlegroundu, jakmile jste ve frontě. Jednoduše připojte se a připravte se na přesun.

A co když jsem v dungeonu a přišel čas battleground?
Jestliže jste v dungeonu, když máte vstoupit do battlegroundu, budete mít ještě volbu k připojení do battlegroundu nebo zůstat v dungeonu. Můžete dokonce být na dalším battlegroundu v době - a tímto způsobem můžete okamžitě skočit z jednoho battlegroundu do dalšího.

Proč při "Away From Keyboard " (nebo typizace /aft) mě kopne ven z žádosti?
Battlegroundy jsou rychle pohybující PvP prostředí, kde je důležité, aby se zapojil každý pro vytvoření nejlepší zkušenosti pro všechny. Zahálet nebo jste pryč od klávesnice, může jistě poškodit zbytek hráčů na vašem týmu, kde narušuje schopnost soupeřit. Všimněte si, že když budete AFK (zbývající nečinností) nebo napíšete /afk, tak to způsobí, že budete vyhozený z bojiště, a budete ovlivněný debuffem Deserter na 15 minut, který vám zabrání před spojením do fronty na další bojiště.

Snižuje se honor, pro stále používání battlegroundů?
Po uvolení patche 2.4.0, bylo snižování honoru po zabití odstraněno. Hráč může pokračovat v získávání honoru při zabíjení hráče až do 50x. Po zabití 50x, hráč již nebude získávat žádný honor.

Chci říct příteli, aby se připojil na stejný battleground jako já. Kde najdu informaci o tom, na kterém BG jsem, aby se ke mně mohl přidat?
Když se připojíte do fronty battlegroundu, uvidíte seznam dostupných bojišť aktuálně. Můžete vybrat zvláštní příležitost a postavit se do fronty, a říct přátelům ať se připojí na stejný číslo fronty. Také v bojišti se ukazuje, pod jakém čísle jste připojený.

Jak pracuje odznak?
Vaše postava nese týmové odznaky, které mohou být vybrané nepřátelskými hráči, při umření. Když hráč odstraňuje odznak z vašeho těla, nemůžete být vzkříšený u vaší mrtvoly, ale budete vzkříšený na hřbitově. Tyto odznaky se neobjeví ve vašem inventáři.

Ztratím durabilitu, když umřu v battlegroundu ?
Zde není žádná ztráta durability, když vás zabije hráč nebo NPC v bojišti. Avšak, regulérní ztráta durability z normálního z vašeho vybavení v boji je zaúčtované v bojištích. Navíc, poškození nebo smrt z environmentálních zdrojů jako oheň, pád, nebo utonutí způsobí ztrátu durability.

Jsou nějaké specifické odměny z Eye of the Storm?
Jsou zde různé systémové odměny, které požadují tokeny z Eye of the Storm, ale nejsou zde žádné specifické odměny pro bojiště jako bylo v předchozích bojištích.

 

 

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain