WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

F. A. Q. - Svět

Hlavní základy | Technické požadavky | Charakter | Player vs. Player Bojiště | Předměty | Svět

 

Doprava

Dungeony | NPC | Doprava

Jaký jsou režimy dopravy ve World of Warcraft?
Ve World of Warcraft, máte příležitost použít několik různých režimů dopravy. Brzo ve vašem dobrodružné kariéře, prozkoumáte krásné prostředí pěšky, ale jakmile objevíte jistého NPC, můžete najmout létající mounty jako Gryphons a Wyverns za poplatek. Tyto mounti pokryjí pravidelné spoje; využívající vám usnadnit, že budete rychleji cestovat mezi lokalitami, které jste již prozkoumali. Spolu s taxi-stylovou dopravou, jsou zde také lodi a zepelíny, které mohou být pronajaté pro mezikontinentální cestování.

Osobní monti určený pro každý závod, jsou k dispozici pro charaktery na vyšších úrovních. Například, Orcs jezdí na dire wolves (vlcích), Humans jezdí na horses (koních), a Dwarves jezdí na battle rams (bojových beranech). Ačkoli to je poněkud výzva pro, charaktery, kteří se mohou také naučit se jak jezdit s mounty jiných povolání než jejich vlastní. Navíc, "epic" a magické formy cestování mohou být objevené ve hře, jako starověké portály a hráčské-založené obřady, které mohou být použitý pro okamžité exotické cestování lokalitami.

Svět Outland uvedl nový typ osobních mountů: Létající mount. Dostupný jenom pro hráče s úroveň 70 s vysokou cenou tréninku v Riding skill, tyto mounti představují vrchol osobní svobody k cestování ve World of Warcraft.

Jaký mounti pracují ve World of Warcraft?
World of Warcraft nabízí různé druhy mountů pro různé rasy z  Azeroth. Například, Humans obecně jezdí na koni, a Orcs se přiklání k laskavosti jejich důvěryhodným mountem vlka. Mounti mají ohromný způsob jak procestovat svět pro střední až vysoké úrovni charakterů.

Může každý hráč dostat vlastního mounta?
Požadovaná úroveň pro normální mounty je 30. Hráči se také musí naučit riding skill, který vyžaduje dobrou reputaci směrem k frakci trenéra pro určitého mounta, a také vás bude stát poplatek. V úrovni 60, můžete získat přístup k rychlejšímu mountu (obvykle nazvaném "epic" mount), který je velmi drahý, tak se připravte šetřit zlato dost brzo, jestli plánuje získání rychlejšího mounta. Letící mounti jsou jediné dostupné v úrovni 70, hráči potřebují nutný trénink.

Jak budou hráče používat mounty?
Mounti mohou být "called (přivolaný)" kdy potřebuje majitelem, v podstatě požaduje dopravu. Warlocks a Paladins má zvláštní schopnost, aby vyvolala jejich osobního mounta skrz kouzlo.

Může hráči vlastnit či obsluhovat lodě?
Nyní, všechny lodě jsou vlastněné a ovládané NPC ve hře.

 

 

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain