WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

F. A. Q. - Svět

Hlavní základy | Technické požadavky | Charakter | Player vs. Player Bojiště | Předměty | Svět

 

NPC

Dungeony | NPC | Doprava

Co je NPC?
NPC je nečinný pro "Non-Player Charakter (Ne-hráčský charakter)". Řízené charaktery počítačem, jako questeři, prodavači, stráže, bankéři, a trenéři jsou všichni považovaný za NPC. NPC jsou každé neutrální, význam pro obě frakce, které mohou působit společně, nebo jsou přidružení frakce k Hordě nebo Alianci.

Mohu vidět slavné NPC jako je Thrall?
Ve World of Warcraft je mnoho známých charakterů, kteří můžou být nalezené okolo Azeroth a Outland. Spolu s Thrall, můžete také najít hrdiny jako Jaina Proudmoore, Sylvanas Windrunner, Cairne Bloodhoof, a mnohem víc. Věnujte se jejich návštěvě a udělejte si screenshoty na památku.

Můžu napadnout NPC?
Nemůžete napadnout NPC a obchodníky ve vaší vlastní frakci. Avšak, můžete napadnout NPC a obchodníky z nepřátelské strany, stejně jako některé neutrální NPC. Mnoho neutrálních NPC jsou příbuzný se specifickou reputací, takový jako Argent Dawn NPC. Musíte být (ve válce) "at war" se skupinou (nacházející se v okně Reputations ve vašem charakteru) abyste napadl NPC.

Pro nepřátelskou frakci NPC, mějte na paměti, že typicky bydlí v protějších vesnicích a měst frakce. Na PvP serverech, nepřátelští hráči vás budou schopní napadnout, jestliže vstoupíte do jejich vesnice a měst. Na normal serverech, zaútočení na NPC nebo obchodníka bude označený pro PvP a umožní nepřátelským hráčům, aby na vás zaútočili. Avšak, porazením útočného NPC jako národní vůdce (který zahrne lidi jako Thrall, Jaina, a Sylvanas) je pamětihodný úspěch.

Pamatuje si NPC jestli jste s ním hovořil předtím?
Pro účel questů ano, NPC si pamatují, jestliže jste s ním mluvil. Takže NPC quester může sledovat váš pokrok pro questy, které vám dali.

NPC obchodníci uzavírají obchod v noci?
Ne, nicméně jsou zde potulní obchodníci, kteří nemusejí být vždy, kde jste je naposled viděli.

Obchodníci mají omezenou zásobu předmětů?
Ano a ne. Běžné předměty jsou vždy v zásobě. Avšak, někteří obchodníci prodají neobvyklé předměty, které jsou a nejsou na skladě, a kdy navštívíte jejich obchody.

 

 

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde