WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

F. A. Q. - Technické požadavky

Hlavní základy | Technické požadavky | Charakter | Player vs. Player Bojiště | Předměty | Svět

 

Patches

Stahování Downloaderem | Patches | Podpora

Jsou záplaty k World of Warcraft?
World of Warcraft je stále aktualizovaný s novým obsahem, stejně jako výkonová vylepšení a opravy chyb. Hlavní způsob je že hra bude aktualizovaná s obsahová záplata, hotfixes, záchranná zápata, a lokalizovaná záplata.

Co je obsahová zápata (content patches)?
Obsahový patch představuje významnějším přísadám a/nebo změnám ve hře, zda v rámci funkčnosti, obsahu, ekonomiky, sociální interakce, nebo boj. Minulé obsahové patche zahrnuly nové dungeony, zóny, a předměty. Také zahrnují ne-kritické opravy chyb, mění se herní rovnováha, a nové herní rysy a funkčnosti. Obsahové patche požadují údržbu během několik hodin a jsou doprovázené pro stahování patche. Typický čas na to realizovaný obsahový patch je během úterý.

Co je rychlá opravná (hotfixes)?
Hotfix je změna udělaná do hry, který se domnívá dost kritické, že to nemůže být odkládaný do regulérního obsahového patche. Hotfixes požaduje jen serverovou změnu s žádným stahováním a může být implementovaný s žádným prostojem, nebo krátký restart serveru. Protože není žádný stažitelný patch. Místo toho, budeme oznamovat hotfix informaci skrz fóra, ve-hře zpráva dne, a v okně Server Alert na přihlášení okně do hry.

Co je pohotovostní záplata (emergency patches)?
Pohotovostní patch je identický s hotfix, s výjimkou pohotovostní patch vyžaduje stahování a bude doprovázený poznámkou patche.

Co je lokalizovaná zápata (localization patches)?
Hra je aktuálně přeložená do vícenásobných jazyků. Zatímco ne často, jsou chvíle, kdy musíme udělat změny v text uvnitř hry, aby vyhověla různým jazykům, a toto nabývá tvaru lokalizované záplaty. Lokalizace záplaty, kdy se vyskytují, konat skrz veškerý jazykovými verzemi hry a jsou doprovázení stahováním a poznámkou patche. Častokrát, opravy chyb budou také obsažené v lokalizaci patche pro lépe zužitkovanou dobu. Tyto opravy chyb budou doložený v poznámce patche také.

 

 

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich