WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

F. A. Q. - Technické požadavky

Hlavní základy | Technické požadavky | Charakter | Player vs. Player Bojiště | Předměty | Svět

 

Podpora

Stahování Downloaderem | Patches | Podpora

Kde mohu najít pro World of Warcraft support (podpora)?
Support stránky (anglicky) jsou úplně věnované World of Warcraft support. Stránka má sekce pro billing support, technical support, and in-game support (vše anglicky) Billing  problémy zahrnují vedení účtu, hesla, a platební problémy. Technical support se zaměřuje na problémy spojení, padáním a chyb, a video a zvukové problémy. In-game support část zaostřuje na to, jak GM personál může vypomáhat s nějakými problémy ve hře, s kterými se můžete setkat jako s bugs, quest, a problémy charakteru, a hráčské spory. Na support stránkách můžete také najít informační kontakty na Blizzard support personál.

Jsou zde také online fóra pro World of Warcraft support (podpora)?
Ano, můžete navštívit technical support forum nebo customer service forum¨(anglické stránky).

Co je Game Master (GM)?
Ve World of Warcraft, Game Masters (GM) jsou členové oddělení zákaznického servisu, kde je odpovědný za pomáhání hráčům ve hře s otázkami s ohledem na hru a/nebo technické problémy. Žádat GM o pomoc, můžete použitím ve hře systémem nápovědy.

Pokračujete k vytvoření dodatečného obsahu pro World of Warcraft?
Ano. Úplně se věnujeme vyvíjejícímu světu s dodatečným obsahem. Uvolnili jsme četné významnější obsahové záplaty, které mají přidat nové questy, předměty, dungeony, a vylepšení povolání, a další rysy ke hře. World of Warcraft má pravidelný aktivní místní vývojový tým věnovaný poskytování nových obsahů.

Jak předejít podvádění?
World of Warcraft má mnoho rysů výslovně navržený, aby zjistily, identifikují, a předejít podvádění a hackerství ve hře. Také my máme oddaný tým a ty aktivně monitorují a skenují hry při použití podvodů a vykořisťování pravidelně. Kdy my jsme identifikovali podvodníky, vzali jsme agresivní akce pro odložení nebo zakázat jejich účet. Vytvoření prostředí slušné hry, která je bez podvádění velmi důležitá pro nás a my stále vyšetřuje způsoby jak udělat dojem našich zákazníků lepších a víc bezpečné.

 

 

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich