WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Města - Neutrální

Alliance Darnassus | Exodar | Gilneas City | Ironforge | Stormwind | Shrine of Seven Stars | Stormshield
Horda Orgrimmar | Silvermoon City | Thunder Bluff | Undercity | Shrine of Two Moons | Warspear
Neutral Dalaran | Shattrath City

 

Dalaran

Vyžaduje Wrath of the Lich King

Dalaran (Jako Dalaran City) je magický stát města a jednou byl umístěný uvnitř Alterac Mountains v Eastern Kingdoms. Tohle byl jedním z několika království, která se objevila jako Impérium od Arathor odmítnutá. Jejich vůdci vládnou jednotlivému městu. Nedávno bylo město, včetně Violet Citadel, nějak přesunuto do jeho aktuálního umístění plavení nad Crystalsong Forest v Northrend - blízko hranice s Icecrown. Ovládaný Kirin Tor, Dalaran je jedním z originálních sedmi království vznikající z dnů Nation of Arathor.

Navzdory jeho neklidné minulosti a nejisté budoucnosti, historicky městský stát Dalaran zůstává světově nejproslulejší instituce pro studium tajemných kouzel. Je to domů, k některému z nejvíce silných kouzelníků na světě.

Dalaran se přesune do Broken Isles, kde se mágové Kirin Tor chtějí držet v blízkosti událostem Plamenné Legie. Je to už třetí invaze od Hrobky Sargeras, padlého titána a Ravager světů. Plovoucá město příjímá několik vylepšení a nachází se v jižním Broken Isles, jižně od Suramar a jihovýchodní Azsuna.

Rychlý přehled

 • Úroveň: 1-80
 • Spojenci: Neutral Neutrální
 • Umístění:
  Northrend, Crystalsong Forest
  Broken Isles Legion

Vůdci

 • Archmage Rhonin
 • Khadgar

 

 

Mapy


Dalaran - Legion


The Underbelly - Legion

 


Dalaran - WotLK


The Underbelly - WotLK

 

 

Historie

Téměř tři tisíc let dříve během Války Trollů, sto lidí z národu Arathor bylo vycvičený v kouzla uzavřenými vysokými elfy z Quel'Thalas. Výměnou podporovat Arathor elfy v boji proti nájezdnické armádě trolly, které byly nakonec zdecimované.

V následujících let, původních sto kouzelníků sdíleli jejich schopnosti s novější generací, a používali šíření kouzel. Když národ Dalaran byl založený na jihu od Arathorovo hlavního města, Strom, mnoho začínajících kouzelníků cestovali do Dalaranu, a doufající použít jejich síly s větší svobodou. Dalaran se rychle stal prospívajícím středem tajemných vědomostí a studiem. Avšak, jak stále více kouzelníků praktikovali tajemná kouzla, jejich použití se brzo stalo strukturou reality a přitahovala pozornost démony Plamenné Legie.

Vysocí elfové se opět znova spojili s lidmi z Order of Tirisfal, tajná organizace elitních kouzelníků, který by vybrali a zplnomocnit jednotlivého šampióna, aby přemohl překážku démonů způsobenou použitím kouzla. Tento jednotlivý šampión by byl nazvaný Ochránce.

Ochránci sloužili jako opatrovníci světa pro mnoho generací, a včas Magocrats, kdo řídil Dalaran vyvolaný do vládnoucího řádu známého jako Kirin Tor. Pokračoval převzít zodpovědnost vedení, kouzelníci Kirin Tor také prováděli jak jejich povinnost k soupisu a zkoumali každé kouzlo, artefakt, a známé lidské magické předměty.

Tragicky Ochránce pojmenovaný Medivh se stal ovládnutý zkaženým titánem Sargerasem, vůdce Plamenné Legie. Pracující ve spolku s orkem černokněžník Gul'danem, Medivh pak otevřel Temný Portál. Tato akce zklamání nastavil období pro invazi Hordy na Azeroth a propukla První Válka. Medivh byl zabit pro jeho zločiny, a po jeho smrti se Ochránci z Tirisfalu rozpustili.

Národ Dalaran pokračoval zvyšit náskok pod bdělým pohledem Kirin Tor. Osudy městského státu vzal strašný obrat během Třetí Války a v plném měřítku invaze Plamenné Legie, kdy pán démonu prznitel Archimonde zpustošil do města skrz silné magie. V následcích války se kouzelníci přeskupili a přestavěný pod magickou ochrannou, která zahrnuje celý národ.

V nedávných dobách, Dragon Aspect Malygos, ochránce tajemného kouzla na Azeroth, vyšlo z jeho dlouhého osamocení, aby vyhlásil válku světovým uživatelům kouzel. Na povel, mnoho modrých draků jsou vypláchnutý úhor řady Azerothu a vypouštění světových magických sil.

S jejich velice existencí ohroženou, mágové Dalaran řízený jejich ubývající síly se přesídloval národ do Northrendu, kde městský stát aktuálně pluje nad Crystalsong Forest. Teď tito kouzelníci najdou sami sebe vedoucí zoufalé boje nejen proti Lich King a jeho nemrtvých přisluhovačů, a také Malygos modrým drakem.

Není pochyb že Dalaran vstoupil do jeho nejtmavější hodinu, ale jestli jsou dějiny nějaké znamení, tento vrchol tajemných záležitostí lidstva odolá bouři.

 

 

Změny

 • Legion Patch 7.0.2 (2016-08-30): Upravené mapy a město se přesouvá..
 • Patch 3.0.2 (2008-10-14): Přidané.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

 

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde