WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - Arena

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Circle of Blood

Vyžaduje Burning Crusade

Orkská aréna Blade's Edge Mountains v Outland je známá jako The Circle of Blood. Jeden pohled na tuto arénu zaříkává nespočetné myšlenky, intenzivní bitvy – a důsledky, které vyjadřuje v novém systému arény.

 

 

 

 

 

Přehled

 

The Pit

Toto je kde se vy a váš tým připravuje na utkání. Zde si trochu upravíte začátek, všechny kouzla a schopnosti si můžete připravit a budete mít jednu minutu před začínajícím bojem – více dostatečného času k použití všech nezbytných buffů a připravovat veškerý váš hovor a emoce makra. Můžete dělat vhodné emoce ke slávě vašeho vítězství?

The Ramps - Rampa

Při opuštění The Pit uvidíte rampu přímo před vámi podél levé zdi. Tyto rampy vedou až k mostu, jeden z klíčových strategických pozic v Circle of Blood.

The Bridge - Most

Tento most dělí Circle of Blood do půlky: vaše strana a nepřátelská. Odtud budete mít velmi dobrý pohled na celou arénu, a to je také jediný způsob jak se dostat k Pillars.

The Pillars - Pilíře

Jedním dobře mířeným skokem se dostanete na vrch jednoho z pilířů lemující most po obou stranách. Jestli jste střelecké povolání, pak byste měl uvážit vyskočit na jeden z pilířů. To pomáhá držet nepřátele v jisté vzdálenosti, a pilíře jsou vynikající odstřelovacích bodů.

The Gutters

Jestliže vylezete po opuštění The Pit, tak můžete vidět v Circle of Blood dvě strouhy. Hráči obvykle jdou na most při začátku utkání, tak se můžete prvně vyhnout kontaktu nepřítele, kolem strouhy, které jsou po obou stranách nebo také dole pod mostem.

 

Podrobná mapa

Jakmile se vrata otevřou, váš tým bude muset udělat rozhodnutí: jít doleva na rampu, doprava na rampu, nebo středem. Honící rampa blízko vaší jámy bude prezentovat brzký přístup k mostu, stejně jako hrozný pohled na to, co soupeřící mužstvo plánuje. Samozřejmě, také toto znamená, že jestli běžíte směrem k rampám z druhé strany místo vaší vlastní, oni budou schopni vidět váš příchod.

Budete si myslet, že je to trochu bláznivé, jakmile se dostanete na most. Střelecké povolání jako Hunters a Mages se často zkusí dostat v bezpečí do příbuzného jednoho z pilířů nebo zůstávat pozadu na jejich rampě, zatímco Warriors a Rogues udělají jejich nejlepší k tomu, aby uzavřeli vzdálenost. Je zde obvykle hodně boje na mostě, protože ovládají časté možnosti ovládnutí týmu arény.

Jestliže je váš boj příliš hrubý a váš zdraví padá nebezpečně nízko, proto můžete zkusit seskočit z mostu a používat pilíře k tomu, aby rozbily zorný pole s nějakými charaktery, které vás pronásledují. Také, jestli vidíte váš tým ztracený na mostě, můžete vždycky seskočit dolů k základům úrovně a pokusit se o nařízený ústup.

 

 

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich