WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - Arena

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Dalaran Sewers

Vyžaduje Wrath of the Lich King

Magické město Dalaran pluje vysoko nad Northrendem. Ale pod povrchem, pod shonem a pobíhajícím životem ve městě, leží různé druhy aktivit , která většina Dalaran občanů zůstává slastně neuvědomující: pod zemí bojování v kruhu kanálech, kde divocí bojovníci testují navzájem svou povahu a bojující schopnosti pro nadšení z boje.

 

 

Přehled

Dalaran Sewers jsou rozlišitelné jejich dramatickým rysem vodopádu a zvednutou středvou plošinou.

 

The Waterfall - Vodopád

Vodopád ve chvíli kdy se spustí a srčí s horního otvoru voda, tak pro všechny působí jako zeď. DPS může ukončit kouzlení.

The Center Platform - Centrální plošina

Je to velmi dobré stratgické míso. K této plošině vedou schody a tady uprostřed se objevuje vodopad.

The Pipes - Roury

Výchozí prostory jsou dva kanalizační trubky po obou stranách Areny. Hráči kdo zůstávají uvnitř pro příliš dlouho jsou nakonec vyhozeni ven z rour bystřinou vody.

 

Podrobná mapa

Když utkání začíná, týmy pravděpodobně budou směřovat do středu ploch, aby ustanovila příznivou strategickou pozici, která je uzpůsobená k jejich týmové zkoušce. Střelecké povolání může obíhat obvod, aby rozbily zorný pole od melee útočníků a dalších střeleckých útočníků, nebo odvážně podniknout směrem na nástupiště se dostat vysoko nad zemí a ovládat většiny hřišť s rozhledem. Léčitelé mohou upoutat útočníky okolo plochy a být nahoře na dvou schodech, používání dvou dopravních klecí nebo skákat dolů, když je to nezbytné,ke zničený rozhledu od střeleckých útočníků.

Avšak, nikdo by neměl dostat příliš pohodlný pokus ovládat střed plochy. Třebaže to nabízí silnou strategickou pozici, střed plochy je také, kde vodopád dělá jeho častý zjev, silné vrhání, neprůchodný dohled optického prvku do směsi, a kopání zpět kohokoliv kdo se postaví příliš blízko proudu. Hráči mohou využít jeho potenciálně herní-výměnu, aby se pokusila o vysoce nebezpečný manévr odměny jako přinesení všeho cooldowns a prolomilo DPS k nesení na jednotlivý cíl, ten možná byl okamžitě odříznutý z podpory.

 

 

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain