WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - Arena

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Ring of Trials

Vyžaduje Burning Crusade

Nenechávejte bujné rostlinstvo, překrásná plovoucí země, a jasný vodopády z Nagrandu podvodů – toto místo je ohnisko pro PvP. Nagrand je domov pro dvě významnější PvP půvab: zmocnit se města Halaa, a Ring of Trials, druhá PvP aréna dostupná venku z balíku k datadisku (nedávno získaný Steamwheedle Cartel a bezohledně přejmenovaný na Steamwheedle Stadium).

 

 

Přehled

Nejdříve to nejdůležitější – třeba se toto může zdát jasný, ověřte si, zda jste směřovali ke správné bráně před začínajícím utkáním! Nyní, podívejte na rozvržení map.

 

The Pit

Právě jako v Circle of kruhu Blood, je se váš tým připraví se na utkání. Příprava na vaše kouzla a schopnosti a máte na to jednu minutu před začátkem boje.

The Pillars

Ring of Trials mají také své pilíře, ale v této aréně jsou výhradně jen pro přerušení zorného pole, kde se můžete schovat před pronásledování a využití taktiky. Nachází se zde čtyři pilíře.

The Center

Střed této arény je velký otevřený prostor, kde nejsou žádné překážky, žádná různá překážka, nebo žádné rampy ani mosty.

 

Podrobná mapa

Ring of Trials je otevřená mapa, ale zahrnuté taktiky jsou nezbytně jednoduché. Některé týmy dávají jednoduše přednost vrazit do středu a zpustošit kohokoliv kdo se jim odváží vzdorovat, zatímco další týmy zůstávají v pozadí v nejbližších pilířích a čekají na další tým, aby k nim přišel. Je to obvykle dobrý nápad ke zdržení vašeho léčitele z hlavní akce, a optické krytí pilíře poskytující pomoci vaší podpoře povolání zůstanou bez problému. Další tvůrčí použití pilířů je ukrýt vaše členy party, aby nastražili léčku a pobízet vaše oponenty do napadení ve slepě, doufající v jejich pravděpodobně nadřazených počtů. Kráčet pečlivě při blížící se soupeřícímu mužstvu pilíře – nikdy nebudete vědět, jaký druh překvapení může číhat v záloze.

 

 

 

 

 

 

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich