WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - Arena

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Ruins of Lordaeron

Vyžaduje Burning Crusade

Bývalé místo Lordaeron, nejednou se pyšnící mìsto Aliance, je pronásledovaný duchy minulosti. Jako ponurá připomínka zpustošení konající Pohromy, Ruins of Lordaeron je vhodné dějiště bitvy a sporu – perfektní jeviště pro Arénu.

 

 

 

 

Přehled

Ruina je aréna střední velikosti s několika charakteristických rysů.

 

The Pit

Jako v dalších arénách, The Pit je začínající prostor, kde se můžete připravit na utkání. Pit může sloužit ve skutečnosti jako část bojující oblasti, kde začíná utkání.

The Coffin

Uprostřed Ruins je velká rakev s třemi pilíři vyčnívající z rohů. To má sklony k soustředění bitev kvůli taktickému významu. To je hlavní pozice arény síly pro obranu a útok.

The Graveyard

Na jedné straně arény je umístněný hřbitov na malém vzestupu. Vyvýšené náhrobky, také nabízí nějaké taktické možnosti. Většiny náhrobků jsou příliš malá, aby přerušil zorný pole, ale tam jsou tři velké náhrobky, které mohou být použité pro úkryt.

Podrobná mapa

Bitvy v Ruins of Lordaeron bude směřovat ke středu kolem rakve a jeho okamžitého okolí. Střední poloha, v kombinaci s taktickými příležitostmi k nabízení, dělá rakev silný tah. Je to silná pozice pro bránění a napadení.

Jámy mohou být používaný pro útěk z hlavního náporu boje a zkusit se rychle vyléčit. Jestli zůstanete venku z boje pro časový úsek, můžete odcházet z boje, který vám dovolí pít a jíst. Jámy jsou perfektní místo pro druh další zálohy. Navíc, protože vchod je menší než velikost místnosti, můžete se pohybovat dovnitř a ven k přerušení zorného pole.

Hřbitov nabízí také nějaké taktické výhody. Tři náhrobky jsou velké dost, aby sloužili jako kryt a přerušili zorný pole od střeleckých útočníků. Je to také na nepatrném zvýšení terénu nabídka ke zvětšené viditelnosti.

Zbytek arény, včetně zelené vody, která není dost hluboká, aby bránila pohybu, relativně je plochá a bez překážek.

 

 

 

 

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde