WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - Arena

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Arena

 

Do Arény vstoupý dva týmy, pouze jeden jí může opustit. Dámy a pánové, to je jedinečný krvavý sport! Bojovníci ze všech oblastí života, jsou chováni pro nástrahy války, ale hledají bohatství a tady končí uznání. Nebudete vést své bratry (a sestry), se zbraní v ruce na kopci uprostřed ničeho, jenom vést úzký a osobní boj proti soupeřícímu týmům ze dvů, tří nebo pěti bojovníků. Připravte se na rachot!

V Arénách World of Warcraft se mluví o ostrém boji a chladnokrevný bojovníky místo boje proti sobě navzájem jako v gladiátorských bitvách pro čest, slávu a moc. Shromážděte vaše spojenectví, budujte vaše týmy, a připravujte se proti strašlivým nemilosrdným nepřátelům a bojujte o nejvyšší pozici v Arena Teamu.

 

 

 

Jste připraveni

Dobrodružství vám pomůže dozvědět se něco o svém povolání a zvolit specializace, ale boj proti hráči, zejména v arénách, je velmi odlišný zážitek. Předtím, než si můžete dopřát v této podobě bez jakýchkoli krveprolití, měli byste se seznámit s tempem a načasování PvP čelit v boji proti ostatním hráčům v přátelských duelech, a účast v Battlegrounds. Vítěžství v vám bude také umožňovat vylepšení vašich zbraní a brnění, které bude dobře sloužit na cestě Gladiátora.

Vyberte si správné vybavení

Vítězství vás bude zvedat nahoru po žebříčkách přes osobní a týmový zvyšující rating. Budete také získávat Conquest Points, silná měna pro nákup kvalitních epických zbraní, brnění a příslušenství k hlavnímu plnění. Tyto jemně vyrobené zbroje jsou navrženy pro zvýšení stavu a odolávat velké množství škod. Mějte však na paměti, že nebudete moci kupovat nejsilnější kousky, dokud nedosáhnete požadovaného ratingového hodnocení. Tvrdě bojujte, tvrdě trénujte.

 

 

Všichni za jednoho

První krok spočívá ve vytvoření Arena Teamu. Je to jednoduché: stačí otevřít PvP panel, kliknout na okno Arena Teamu, vyberte vhodnou velikost týmu, vyberte si banner, pojmenujte si ho, a jste připraveni. Stejně jako vojenské jednotky, Arena Team žije koordinací a umírají z nedostatku schopností. Chcete-li být konkurenceschopní, musíte si být vědomi svých silných a slabých stránek, a mít schopnost na volnou reakci pro změnu toku boje. Jakmile se stanou druhou přirozeností, je to jen otázka času, než začnete postupovat na pozice. Vstaňte (a najeste se hovězího masa na cestu) na výzvu svých konkurentů, nepřestávejte, dokud se nedostanete na vrchol.

 

 

 

Arény

Arena základ

Circle of Blood

Blade's Edge Mountains

Ruins of Lordaeron

Tirisfal Glade

   

Ring of Trials

Nagrand

Ring of Valor

Orgrimmar

   

Dalaran Sewers

Dalaran

Gurubashi Arena

Cape of Stranglethorn

   

Tol'Viron Arena

Uldum

Tiger's Peak

Shado-Pan Monastery

 

 

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich