WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - Battlegrounds

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Twin Peaks

Vyžaduje Cataclysm

Twin Peaks se nachází v Twilight Highlands, zůstává klíčovým bodem na vyvýšeném místě pro efektivnější představy a oslabující útoky proti černému draku a Twilight Hammer klanu, který vévodí v tomto zlověstném prostředí. A nyní přichází dva původní obyvatelé blízkého města Grim Batol, kde opět bojují o kontrolu nad tímto místem. Wildhammer klan, jsou architekti a původní majitelé kdysi velké pevnosti města, zachovává některé operace v zalesněných základnách. Wildhammer nyní vyzývají hrdiny Aliance na pomoc odrazit Dragonmaw orky. Dragonmaw klan, který zde strávil roky, se snaží zotročit červené draky, a znova poskytuje strategický významný bod pro Hordu. Díky tomu zde bojují Dragonmaw a Wildhammer o území, které bylo kdysi jejich domov, Aliance a Horda provádí boje, kde se snaží ovládnout Twin Peaks.

 

Informace

Frakce: Alliance Wildhammer Clan, Horda Dragonmaw Clan

Styl: Capture the Flag
Lokalizace: Twillight Highlands
Úroveň omezení: 85-89, 90
Maximální počet hráčů v týmu: 10 Horda/10 Aliance
Podmínka vítězství: 3x přinést vlajku

 

Power-Ups

V Twin Peaks se nacházejí tři druhy power-ups. Pro použití, jednoduše přistoupíte k jednomu. Obnovují se po krátkém časovém intervalu.

 Berserking - Zvyšuje veškeré poškození způsobené o 30%, veškeré poškození, které dostanete o 10% a zvyšuje vaši velikost o 10%. Trvá 1 minutu.

 Restoration - Obnovuje 10% z vašeho zdraví, many a petovy štěstí každou sekundu na 10 sekund. Zaútočení nebo napadení, zruší účinek.

 Speed - Zvyšuje rychlost pohybu o 100% na 10 second.

 

 

Strategická Mapa

 

Mapa

 

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich