WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - Battlegrounds

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Alterac Valley

 

Před dávnými časi, před První Válkou, warlock Gul'dan emigrovaný klan orků nazvaný Frostwolves skryté údolí hluboké v srdci Alterac Mountains. Je zde v jižním údolí dosahující, že Frostwolves doplňují obydlení dokud nepříjde Thrall.

Poté co Thrallovo vítězný sjednocující klan Frostwolves, teď vedený Orc Shaman Drek'Thar, vybrané zůstatky v údolí, které měli po tak dlouhou dobu nazvaný jejich domovem. V nedávných dobách, však, mír příbuzného Frostwolves byl vyžádán nájezd Dwarven Stormpike Expedition.

Stormpikes vztyčil sídlo v údolí, aby vyhledávalo přírodní zdroje a starověké pozůstatky. Navzdory jejich záměrům, Dwarven přítomnost měla zažehnutou konflikt s Frostwolf Orcs na jihu, kde se zařekly úsilí vetřelců z jejich země.

Informace

Frakce: Alliance Stormpike Guard, Horda Frostwolf Clan

Styl: Warfare - Zničit nepřátelskou základnu
Lokalizace: Eastern Kingdoms (Hillsbrad Foothills)
Úroveň omezení: 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70-74, 75-79, 80-84, 85-89, 90
Maximální počet hráčů v týmu: 40 Horda/40 Aliance
Podmínka vítězství: Zabít nepřátelského Generála nebo snížit nepřátelské posily na 0.

 

Hlavní informace

 • How to get to Alterac ValleyNejvíce dostupné quest loot v Alterac Valley je odstraněný z inventáře při vystoupení Alterac Valley k uchování poctivosti, kdy je začíná nová instance.
 • Pravé kliknutí na mrtvolu nepřátelského hráče vyřadí hráče, aby ho někdo schopný oživil z jeho mrtvoly, zda oživil znova sám sebe nebo má další hráč oživí s jeho kouzly.
 • Reputace: Můžete jenom získat reputaci, jestliže jste v nejbližším okolí nepřátelského hráče, který umřel a jenom jestli jste provedli nějakou akci, která vás dá na jejich "haste list (seznam nenávisti)". Toto znamená, že jste zaútočili na hráče a dali poškození, léčili někoho, vykouzlil buff, nebo nějaká další akce jež byla zaznamenaná, že jste se účastnili bitvy.

Reinforcements - Posily
Každý tým bude mít pro začátek počet posil. Posily mohou být ztracené ve významných množstvích, jestliže je věž zničená nebo jestli Capitan Galvangar nebo Balinda Stonehearth je zabitý. Pro každého týmového mrtvého hráče, dodatečná posila bude ztracená. V případě smrti Generála Drek'Thar nebo Vanndar Stormpike, všechno posily jsou ztracené a tým je poražený. V každém bodu v času, jestliže jsou týmu snížené posily, soupeřící tým vyhraje bitvu. Ochranujte vaše vlastní spoluhráče, věže, a klíčový NPC je důležitý aspekt udržovat týmové zdroje a dosažení vítězství v Alterac Valley.

 • Každý tým začíná s 600 Reinforcement body.
 • Zachycení věže, odstraňuje 75 Reinforcement body ze soupeřícího týmu.
 • Zabíjení nepřátelského Captain, odstranění 100 Reinforcement body ze soupeřícího týmu.
 • Zabíjení nepřátelských hráčů,h odstranění 1 Reinforcement bod ze soupeřícího týmu.

Warmasters
Warmasters může být výhoda nebo kletba každého týmu. Je to důležitý prvek pro obranu vašeho generála nebo porážka nepřátelského generála. Warlords a jejich generál bude víc propojený v další záplatu. Přitáhnutí jednoho je záruka že přijde také další. Každý tým začíná se čtyřmi Warmasters. Ničení věže odstraní přidružený Warmaster. Ničení nepřátelské věže nepřidá Warmaster vám nepřidá stranu. Všichni Warmasters jsou spojený navzájem a jejich příslušnými Generály a nemohou být přitáhnutý jednotlivě.

Warmasters/Marshals v Alterac Valley zvýší svoje maximální zdraví a poškození o 25%. Toto je nehromadící účinek.

Bonus Honor
Hráči budou jenom odměněný bonus honorem během bitvy při zničení nepřátelských věží a zabitím nepřátelského Captain. Jednou je bitva uzavřená, honor bonus bude odměněný za nedotčené věže, přežívání Captain, a pro vítězství v bitvě. Honor bonus odmění hráče pro braní více aktivních rolí v Alterac Valley směrem k bránění nebo útočení na klíčových lokalit a NPC.

Pro následující tabulku 1 kill (zabít) = ~20.9 honor:

 

    Normal Holiday
  Tower Destruction 3 kills 3 kills
  Enemy NPC Kill 0 kills 0 kills
  Captain Kill 3 kills 3 kills
  General Kill 4 kills 4 kills
  Map Complete 0 kills 4 kills
  Per owned Graveyard 0 kills 0 kills
  Live Captain 2 kills 2 kills
  Per undestroyed Tower 2 kills 2 kills
  Per owned Mine 0 kills 0 kills

Náhodné informace

 • Alterac Valley může být dosažitelný u záhlaví Hillsbrad Foothills. Portál je severně od Southshore pro Alliance a severovýchodně od Tarren Mill pro Horde.
 • Ikona Mapa Světa ukazují stav věží, hřbitovů, a dolů.
 • Kdykoli je ovládaná změna pro Tower, hřbitov, nebo Mine, všichni hráči obdrží poznámku co se kde stalo.
 • Zabíjení nepřátelského Generála NPC, vítězí hra a uděluje honor bonus založenou na lokalitách pod vaší kontrolou frakce.
 • Zemřelí Hunters a Warlocks budou mít jejich pety oživené s nimi na oživení na hřbitově, ale ne při znova oživení jejich mrtvoly.

 

Strategická Mapa

 

Mapa

 

 

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain