WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - Battlegrounds

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Isle of Conquest

Vyžaduje Wrath of the Lich King

Isle of Conquest je ostrov kdesi mimo břehy Northrend. Skalnatý, stěžení druhého pohledu. Ale také bezvýznamný jak se může zdát, toto není žádné obyčejné místo. Zvuk blesků, také vlny narážejí nekonečně proti skalnatým útesům; zvuk běsnění jako meče se střetávají na zbarvený krví polích tohoto ostrova navždy na okraj.

Aliance a Horda hlavně bojují za vládu, dohlíží na akci z bezpečí jejich udržení. Kterékoliv straně se podaří odstranit nepřátelského generála poprvé, bude vítěz na ostrově; neúspěch ochránit vašeho vůdce přinese hanbu, zneuctění, a porážku. Zde není žádná mírová dohoda, a je to totální válka mezi frakcemi.

Informace

Frakce: Alliance Valiance Expedition, Horda Warsong Offensive

Styl: Warfare - Zničit nepřítele NPC generála nebo snížit nepřátelské posily na 0
Lokalizace: Northrend (Icecrown)
Úroveň omezení: 75-79, 80-84, 85-89, 90
Maximální počet hráčů v týmu: 40 Horda/40 Aliance
Podmínka vítězství: Zabít jejich generála, nebo zahladit vaše oponenty, dokud jejich posily nejsou vyčerpané

Celkový přehled Battlegroundu

Isle of Conquest má stanoviště týmů až 40 hráčů proti sobě navzájem v masivní bitvě přes tento malý ostrov mimo Northrend na severozápadním břehu. Při výhře, váš tým bude potřebovat použít ostrova k jedinečné strategické lokality včetně oil derrick (naftového jeřábu), dílna obležení (tank), a plně vybavený hangár vzducholodi. Rozmístíte zničujícího obležení zbraní na poli; Světlý má smilování nad kýmkoliv chyceným mezi vámi a vašeho konečného cíle, generál nalezený v nepřátelské pevnosti.

Na Isle of Conquest je pět důležitých bodů pro bitvu frakce. Každý nabízí jeho vlastní výhody a strategickou hodnotu. Který budete požadovat na vaši stranu, a bude toho dost, aby zajistilo vítězství?

Záchytné lokality

Zvažujte vaše volby před útokem z vaší pevnosti, aby konfrontovalo nepřátele zpředu. Rozšířený během Isle of Conquest jsou několik záchytných lokalit, každé poskytnutí jedinečné strategické výhody pro váš tým.

Oil Derrick: Nacházející se na severozápadním konci ostrova, tato skvrna ve Frozen Sea produkuje dost černého zlata k pohánění tisíce tankům. Bránění tohoto zdroje shromažďuje drahocenné posily a nepřetržitý tok honoru pro stranu, která to ovládá.

Cobalt Mine: Toto shromáždění, nacházený na jihovýchodním konci ostrova, skrývá nevyužité zásoby, které musí být sklizené. Bránění tohoto zdroje uděluje posily a nepřetržitý tok honoru pro stranu, která to ovládá.

Docks: Západní pobřežní doky budou podporovat rozšířit váš výběr zbraní obležení se zpustošením novým Glaive Thrower a Catapult. Rozpoutejte zničení Glaive Thrower na zdech bránění, nebo pouštět nájezd party přes zeď k útočení na pevnost uvnitř.

Airship Hangar: Tato statná ocelová konstrukce stojí na vrcholu Mt. Conquest přehlížející východní stranu ostrova, dovolující hráčům, aby nastoupili do vzducholodi a tam zakotvily. Tato zničující bojová technika je schopná pršet smrt na hlavu nepřátel a zničit nepřátelskou obranu. Jakmile jsi na palubě vzducholoď, hráči mohou najít vybavení s padáky, dostupnými udeřit tým spadnout do nepřátelské pevnosti.

Siege Workshop: Umístěný přímo mezi základny Aliance a základny Hordy, tato dílna obležení zabírá strategické horké místo. Obsazení uděluje ovládání party schopnost, aby zužitkovala arzenál vozidel obležení dokonale vhodný snižování nepřátel v pevnosti.

Graveyards: V Isle of Conquest je pět hřbitovů spojené s různými důležitými body na mapě: Základ Hordy, základ Aliance, rozlitý olej ostrova ve středu mapy (napojený na dílnu obležení), severovýchodní roh (napojený na hangár vzducholodi), a jihozápadní roh (napojený na přístav).

Podmínka vítězství

General: Zalézt za masivní zdí pevnosti, generálové přikážou jejich silám z příbuzného nebezpečí pozice. Měla by pevnost padnout a generál zabitý, Isle of Conquest bude padat na vítěze.

Posily: Isle of Conquest používá posily systém podobném s Alterac Valley. Tikající čas a každé jednotlivé počty. Jestli padne příliš mnoho vašich kamarádů u nepřátel, bitva vyústí v porážce. Zabíjení nepřátelských hráčů, bude snižovat jejich posily po jednom při každém zabití, jakmile vaše frakce posily dosáhnou jejich omezení, tak dělá vaši nabídku ovládat nad ostrovem a bohatství zdrojů, co jste bojovali.

 

 

Strategická Mapa

 

Mapa

 

 

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain