WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - Battlegrounds

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Strand of the Ancients

Vyžaduje Wrath of the Lich King

Ve Strand of the Ancients, Horda a Aliance musí závodit proti sobě hodiny – a navzájem – zmocnit se památky chráněnou na pevnosti ostrova. Střídající se při otáčení, až 15 hráčů na každé straně používají tanky a náplně trhavin k boji s jejich cestou z pláže v připlutí a skrz sérií vrat, dokud nezískají památku. Každá strana se může zmocnit památky v nejkratším možném čase je otevřený vítěz!

 

Informace

Frakce: Alliance Valiance Expedition, Horda Warsong Offensive

Styl: Warfare - Základ zmocnění a obrana hráčů střídající se při otáčení
Lokalizace: Northrend (Dragonblight)
Úroveň omezení: 65-69, 70-74, 75-79, 80-84, 85-89, 90
Maximální počet hráčů v týmu: 15 Horda/15 Aliance
Podmínka vítězství: Prorazit skrz obrany a zmocnit se památky, co nejrychleji, než protější frakce

 

Celkový přehled Battlegroundu

Začínání frakce útoku/obrany je náhodná na začátku každého utkání. Časovač nahoře zobrazuje čas zbývající pro útočící stranu, aby se zmocnila památky.

Útočící tým vyloďuje z dvou lodí na pláž, kde mají přístup k tankům a přenosných naplněných výbušnin, které mohou použít v jejich útoku. Vrata, která stojí mezi útočníky a památkou mohou být svržená moc snadněji s pomocí těchto nástrojů ničení.

Z pláže, musí provést jejich cestu na jih, odstřelování jejich průchod obrany, dokud nedosáhnou pevnosti, kde je umístěná památka. Jsou zde dva páry brán držící jejich cesta, následovaný jednotlivou bránou ochránit pevnost obsahující památku. Pár hřbitovů jsou umístěné mimo první sadu bran, jenom zmocněný, obnovuje dodatečné tanky a náplně - a dovolit útočníkům znova se spojit do bitvy blíž k památce.

Zatímco útočníci montují jejich útok, bránící týmový cíl se snaží zpomalit jejich postup, jak jen to bude možné. Hráč ovládá věžičky, které jsou umístěné blízko každé brány, a jsou vysoce účinné proti tankům. Ničení tanků, zda s ohněm věžičky nebo jednoduše zaútočení na ně na zemi, bude značně zpomalovat pokrok útočníků.

Siege Warfare

Jako jejich protějšky ve Wintergrasp, každý tank má střelecký útok a několik přímo řazených útoků, ze kterých všechny dělají značné poškození na brány. Také ve Wintergrasp, dva pasažéři mohou jet podél v každém tanku při použití dále jejich kouzel a schopností jako kdyby šli pěšky, se zvláštní prémií jsou chránění před poškození zatímco je tank v provozu.

Osobní výbušniny náplně jsou přenášené hráči a položený do vrat, kde potom brzy explodují. Mohou být zneškodněný obranou hráčů v mezidobích. 

Podmínka vítězství

Jakmile jsou dveře ochránců památky zničená, útočící hráč prostě musí pravém kliknutím na památku (velká, žhoucí koule) aby se ji zmocnil.

První tým má maximálně deset minut, aby se zmocnil památky. Jestli se zmocní před vypršení času, druhý tým se bude zmocnit památku během jejich otočení rychleji než čas napsaný prvním týmem.

V případě že první tým není schopný zmocnit se památky, druhý tým bude mít maximálně deset minut dostupný během jejich otočení. Jestli je druhý tým také zabezpečený před zmocnění se památky, pak utkání je výslovně nerozhodně (Draw).

 

 

Strategická Mapa

 

Mapa

 

 

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich