WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - Battlegrounds

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Arathi Basin

 

Arathi Basin, nacházející se v Arathi Highlands, je to rychlý a vzrušující Battleground. Basin sám je bohatý na suroviny a žádostiví obou stran Hordy a Aliance. Forsaken Defilers a League of Arathor přijel do Arathi Basin vést válku přes tyto přírodní suroviny a tvrdit je za jejich vlastní strany.

Informace

Frakce: Alliance League of Arathor, Horda Defilers

Styl: Zdrojové závody
Lokalizace: Eastern Kingdoms (Arathi Highlands)
Úroveň omezení: 10-14, 15-19, 20-24, 25-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70-74, 75-79, 80-84, 85-89, 90
Maximální počet hráčů v týmu: 15 Horda/15 Aliance
Podmínka vítězství: Nahromadit 1600 zdrojů

 

Hlavní Informace

 • Obě strany až 15 hráčů každý soutěží zabírat pět zdrojových uzlů rozšířit skrz Arathi Basin.
 • Každý potvrzený uzel obnovuje zdroje pro vlastnictví týmu. Více uzlů ovládá váš tým, získává rychlejší přírodní zdroje. První tým, který získá 1,600 zdroje, tak vyhrává.
 • Oba výherní a poražený  týmy dostanou honor po dokončení Arathi Basin Battleground, jak nahromaděné zdroje přímo překládají do honoru prémie pro hráče. I když nevyhrajete Battleground, odejdete s honorem.
 • Jak hráči soutěží, zlepší se jejich reputaci s Defilers nebo League of Arathor, tím přijmou větší nové a silné odměny.

Vstupování do Arathi Basin Battleground

 • Dva vstupy do Arathi Basin Battleground jsou umístěné uvnitř oblasti Arathi Valley. Pro Alliance je umístěný vstup uvnitř Refuge Pointu. Pro Hordu, to je umístěné jen severně od Hammerfall.
 • V každém vstupu jsou stráže NPC, NPC dárce questu, a prodavač NPC, který vám může prodat různé nové předměty a odměny jak vaše reputace roste. Také, dokonce když vaše reputace dosud není dost vysoká, prodavač ještě nezobrazuje potenciální odměny, které můžete získat. Pro zvýšení vaši chuti a inspiraci, že zvyšujete vaši reputaci dokonce rychleji.

Ovládání pěti zdrojových uzlů

 • Vítězství v Arathi Basin jde týmu, který musí nahromadit nejprve 1,600 zdroje.
 • Ovládání jednoho zdroje uzlu, začíná pomalá kapka zdroje k vaší straně. Obsazení dodatečné zdroje uzlů násobí tok zdrojů.
 • Pět bodů pro uchopení je smithy uprostřed Basin, stables blízko základny Aliance, farm blízko základny Hordy, gold mine na severovýchodě mapy, a lumber mill na jihozápadě.
Farm
Smithy
Lumber Mill
Gold Mine
Stables

 

 • Označení každého uzlu je neutrální vlajka a jestli je vlajka od kliknutá, celý Battleground bude obeznámený zprávou, který uzel byl zachycený. Během několik sekund, vaše vlajka se vymění na aktuální vlajku, a několik minut později, zdroje se začnou hrnout.
 • Jestli již vlastníte uzel, soupeřící mužstvo může ještě zaútočit na vás a ukrást ho. Ale ovládáte všech pět uzlů, může být ohromná výzva. Nakonec, pokud držíte větší uzle než další tým, rychle postoupíte do vítězství.

 

Trollbane Hall vs. Defiler's Den

 • Jakmile vstoupíte Arathi Basin skrz červený kroužící portál instance, Battleground začne jeho odpočítávání. Hráči Aliance se objeví v League's táboře v Trollbane Hall, nacházející se na severozápadě Basin. Hráči Hordy se objeví na jihovýchodě mapy v lokalizovaný na severozápadě Basin.  hráči hordy objeví se na jihovýchodě mapy v Defiler's Den.

 

 

 

 • Kousek od Trollbane Hall a Defiler's Den jsou hřbitovy a tři cesty vedoucí do zbytku Arathi Basin. Jedna cesta obloukový kolem západního okraje mapy, zatímco další podél východního okraje. Třetí pasáž skrz střed Basin Alongu, na těchto cestách jsou položené klíčové zdrojové uzly, přes které budete bojovat.

 

 

Strategická Mapa


Trollbane Hall - základna aliance

Stables - blízko základny Aliance

Gold Mine - severovýchod

Smithy - uprostřed

Lumber Mill - jihozápad

Farm - blízko základny Hordy

Defiler's Den - základna hordy

Legenda:

- důležitý bod
- hřbitov

 

Mapa

 

 

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde