WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - Battlegrounds

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Deepwind Gorge

Vyžaduje Mists of Pandaria

Zelenající se Valley of the Four Winds dlouho obohatil kontinent Pandaria s bohatým ovocem, pole s obilím, grandiózní zeleniny a... zlata?

Deepwind Gorge spadá dokonce i pod Valley normální hloubky, a zde Pandaren obrátili zemi, kde vystavují bohaté žíly zlata. Od té doby se osvobodili od tyranské mogu, obyvatelé údolí dělali pečlivě, a opatrně používají toto bohatství, přičemž pouze to, co potřebují, a dávejte pozor na omezení jejich zemi.

Ale Aliance a Horda mají vlastní plány na lesknoucí se kovy z Gorge. Uprostřed lomu, se tyčí naplněný skály a na připojený provozní dřevěný můstek, budou spěchat obě frakce na zlatý důl bohatství, jen jeden může odejít.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace

Styl: Zdrojové závody
Lokalizace: Valley of the Four Winds
Úroveň omezení: 90
Maximální počet hráčů v týmu: 15 Horda/15 Aliance
Podmínka vítězství: Nahromadit 1600 zdrojů

Přehled hry

Deepwind Gorge je místo bitev zlaté horečky mezi Hordou a Aliancí. V průběhu utkání, každý tým se snaží střežit a držet doly, které poskytují zlato, když je pod kontrolou.

Jak vyhrát

V Deepwind Gorge battleground končí jen jedním způsobem: Zdrojové závody - První tým, který získá 1600 zlata je vítěz!

Každý tým ukládá nahromaděné zlato v důlních vozících umístěných na základně frakce. Tyto vozíky můžete sebrat - a dokonce převést na svou základu z části nepřátelského zlata.

Zatímco bránění dolů, který máte pod kontrolou, mohou vám nepřátalé zabavit důl. Jak tým ovládá další doly bude hromadit zlato rychleji, takže mějte oči na své zdroje otevřené. Když jeden z týmů dosáhne 1600 zdrojů zlata, zápas je u konce, a tým vyhrává.


Jedinečné herní prvky

Vozíky

Vozíky se objeví na každé frakce základny a tam zůstanou... dokud nebudou sebrané. Pokud vám ukradnou vozík do nepřátelské základny, bude vám odstraněno 200 zlata ze zásob. Pokud pak vezmete zpátky vozík na vaší základnu frakce, dostanete 200 zlatých pro svůj tým. Pozor: pokud vás nepřátelé zabijí, než přinesete vozík na základnu, mohou ho vzít na základnu - a získat zpět zlato, který jste ukradli.

Dávejte si velký pozor: všichni se budou snažit ukrást vozíky stejně. Úspěšná krádež vozíku může skutečně změnit směr hry. Stačí kliknout na vozík, který není držený nepřátelskou frakcí.

Doly

Tři doly Deepwind Gorge jsou umístěny na pevných bodů v Battleground: centrally (prostředek) sever (pandaren mine), jih (goblin mine). Umístění těchto dolů uvidíte na vaší mapě.

Chcete-li ovládat důl, musíte na něj kliknout pravým tlačítkem a hlídat - čekat krátkou dobu, bez pohybu. Pokud je přerušená doba (například útokem), nebudete kontrolovat důl a budte ho muset znovu ovládat. Můžete ztratit kontrolu nad dolem, když vám ho nepřátelský tým sebere - při zabíjení nepřátelských hráčů a stanovení početní převahy kolem dolu je důležité.

Doly poskytujů svému tým velké množství zlata v po dobu času, a to okamžitě - je důležité, aby doba, po kterou je držen důl, ne jen, že jste důl držel. Pokud jeden tým pokusí ovládat jakýkoliv důl, uvidíte zprávu, která označuje jaký důl je pod útokem.

Hřbitov

Každý tým má své uživení na severním a jižním hřbitově nedaleko své domovské základny - když jste zabit, vrátíte se na jednom hřbitově z vaší frakce. Umřete na severní polovině mapy, budete automaticky přenesen zpět na vaší frakce na jižním hřbitově.

 

Restoration Buff

Obnovuje život a manu.

 

Berserking Buff

Zvyšuje poškození a dostává vyšší poškození.

 

 

Strategická Mapa

Mapa

 

 

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich