WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - Battlegrounds

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Systém fronty

Battlegrounds Queue System (Systém fronty)

Následující postup krok za krokem pro vstupování do Battlegrounds fronty systému. Battlegrounds jsou instance, a mají omezení, kolik může vstoupit hráčů, ačkoli toto číslo je jedinečné pro každý Battleground. Tento systém dovoluje hráčům hrát v jakýmkoliv bojišti, které si vyberou, nebo připojit jejich přátele v určité instanci battlegroundu.

 1. Máte tři volby pro spojení do Battlegroundu:
 • otevřít vaše PvP menu (zmáčknutím "H") a vybrat tlačítkem Battlegroundy,
 • můžete navštívit Battlemastra, nebo
 • cestovat do Battlegroundů hlavním vstupem (pro 3 originální battlegroundy).

Promluvit s Battlemasterem
Nacházející ve všech hlavních městech, pravým kliknutí na battlemastera dovolí vašemu charakteru, vstoupit právě do fronty bojiště jako normálně, byste se dotýkali vstupního portálu bojiště. Funkčnost je úplně stejná, když přijde váš čas charakteru ke vstupu do vybraného bojiště, budete přímo teleportovaný. Stráže v příslušných městech vám mohou dát pokyny na to, kde najít battlemastera.

Navštívit Battleground
Můžete se připojit k Battleground queue (fronta) běžné do kroužícího červeného portálu. Aliance může jít jenom do Alliance portálu, a Horda jenom do Horde portálu. Každá frakce bude mít svůj vlastní vstup, chráněný NPC.

 1. Jakmile vběhnete do červeného portálu, zobrazí se dialogové okno s následující:
  • Join as Group - Vůdci Party nebo Raidu si mohou vybrat "Join as Group" dáváním celou skupinu do stejné fronty jako vůdce, připsat každého člena před stav Battleground fronty. Členové skupiny si mohou vybrat další frontu později.
  • Join Battle - Umísťuje jednotlivce do fronty Battleground, bez ohledu na partu nebo raid stavu.
  • First Available - Budete umístěn do Battleground, kdekoli je otevřený bod, zda začít novou instanci nebo naplnit jednoho, který nedosáhl kapacity. Připojení sám k frontě použitím volby "First Available" vás dostane do Battlegrounds rychleji, než skupinou a používáním volby "Join as Group".
  • Vybráním určitého battlegroundu (Warsong Gulch 2) - Jestli skupina Aliance a skupina Hordy chce být umístěná proti sobě navzájem, je to nejlepší způsob, jak to udělat. Avšak, instance se dostává ven na základu první-přijde-první-sloužil, co není zárukou, která skupina může být odpovídající proti sobě navzájem. Také si všímejte, že časy fronty mohou být významně zvýšené při vybrání určitého battlegroundu.
 2. Potom co si vyberete volbu, jste umístěný ve frontě, a battle standard ikony bude připojená na spodu levé oblasti na vaší minimapě, která ukazuje stav fronty. Pravém kliknutím na tuto ikonu, budete moct změnit instanci, kam se chcete připojit, nebo opustit frontu úplně.
 3. Zatímco jste ve frontě, můžete jít kdekoli a kamkoliv chcete. Nemusíte zůstávat v určité oblasti. Jakmile jste připravení se připojit, budete teleportovaný do Battleground z každého umístění ve světě.
 4. Když je řada na tobě se připojit k Battleground, objeví se dialogové okno dotazující se, zda jste připravení připojit se, nebo jestli chcete dočasně skrýt dialogové okno. Jestli zmáčkněte "Hide (Skrýt)", dostanete jednu minutu, vybrat si připojit se k bitvě, nebo opustit systém fronty úplně. Znova, tyto volby budou k dispozici skrz battle standard ikonu.

 

 

 

 

 

 

 

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich