WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - Odměny

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Odměny

 

Prach se konečně usadil a nepřítel je na útěku. Dařilo se vám v bitvě a přineslo vítězství vaší frakce v mnoha válkách, ale do boje se nedostaneš jednoduše. Je čas vrátit se do nejbližššího obchodu a vybavit se do nových zbraní a zbroje, nástroje, které vám pomohou, když jde do tuhého, pro slávu Hordy a Aliance.

 

Odměny na Oficiálních stránkách

 

 

 

 

 

Měna

Honor Points a Conquest Points jsou dva druhy orientované PvP měny ve hře, a umožní vám nakoupit výbavu, která zlepší vaše šance proti ostatním hráčům. Jako bonus můžete použít tuto výbavu na questy a procházení dungeonů, ale musíte vzít v úvahu, že to nebude tak efektivní jako PvE výbava. Můžete získat Honor Points za zabití příslušníky opačné frakce, dokončit cíle (jak ve světě, nebo v Battlegrounds), bránit uzly a vyhrávat bitvy. Na druhé straně Conquest Points, se používají k získávání horní části PvP výbavy. Při nárůst Conquest Points, budete muset čelit brutalitě a krveprolití v Arénách a hodnoty Battlegrounds. Vylepšete si ostří, připravte si kouzla, a přemněte výzvu!

 

 

 

 

Kde koupit PvP předměty

Nejnovější PvP výbava je dostupná od určitého obchodníka frakce ze Serpent's Spine v Pandaria.

War Mounts a nižší úroveň PvP výbavy jsou k dispozici ve Stormwindu a Orgrimmaru. Stačí se zeptat stráže na cestu do Champion Hall (Aliance) nebo Hall of Legends (Horda).

Champion's Hall

Hall of Legends

 

Honor Points

Conquest Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oblečený k úspěchu

Nevýslovné pravidlo warfare je kampaň ve velkém stylu. Když se vám nelíbí, jak vypadá vybavení vojenského brnění, ale raději zabíjejte nepřátelé, žádný problém. Navštivte nejbližšího zástupce Consortium Ethereal a využijte Transmogrification služby pro dobré využití. To znamená, že nemusíte jít nabíjet nepřátelské línie na staré vojáky nag. Získejte správného válečného oře od frakce obchodníka (samozřejmě za cenu). Tyto zcela loajální a obrněné stvoření bude držet s vámi přes silný či lehký boj, teda pokud nebudete omráčený. Říká se: ztratit hlavu, neznamená ztratit nohy... nebo tak něco.

 

 

 

 

 

Achievements

Při získání Achievementů si možná budete říkat (Know Thy Enemy) nebo (Wrecking Ball). Možná že (Grim Reaper) je vhodnou přezdívkou ve vaší mysli, nebo ještě lépe (Overly Defense). Problém? Zavolej kavalérii (Call in the Cavalry), je to něco jako (That Takes Class). Nikdy nezapomeneš, pokud si poprvé v aréně (Step Into The Arena), budete muset víc bojovat (Duel-icious)! Jděte a držte se (Call to Arms), někteří dostanou (Disgracin’ The Basin), nebo se stali (Battlemaster), a nezapomeňte na (We Had It All Along *Cough*).

 

 

 

 

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich