WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - World PvP

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Halaa

Vyžaduje Burning Crusade

Sluneční skvrnitá oblast Nagrand, je oklamně tichá blízko nenáročného města Halaa a vzduch je nabitý z nervózního očekávání - jako klid před bouří. Neregulérní město je klíčové ke strategické důležitosti pro obě frakce v jejich úsilí k získání podpory v Outlandu. Výsledkem toho se mění Halaa majitele mnohokrát v průběhu celého zápasu. Úsilí a koncentrace je potřebná k tomu, aby ovládli město, které frakce budou držet město v zajetí. Avšak, ovládací frakce získá značnou výhodu ve formě pomocníků od silných NPC stráží, stejně jako přístup k prodavači, který bude nabízet výběr prodejných odměn. Je zde také měna, ke koupení tyto odměny, se bude v první řadě skládat tokeny, získané z oběti nepřátelských hráčů okolo města Halaa.

Strength of the Halaani
Zvyšuje veškeré poškození o 5%.

Hráči z protější frakce budou mít těžký úkol při ovládnutí města Halaa. Avšak, okolo města najdete cennou výpomoc z venku. Wyverní hnízda, jsou strategicky nacházené podél okrajového části města. Z těchto hnízd budou hráči schopní nasednout na Wyverna a letět do vzduchu a prolétávat kolem města schopný k tomu, aby vám pomohli při používání bomb na nešťastné stráže a bránivých nepřátelských hráčů.

Útok na město

Fire Bomb
Kusů (10)
Použít: Vrhá ze vzduchu na nepřátele bombu.
Jedná 900-1100 Fire poškození, a dodává
poškození 1% na cíl z celkového zdraví každou sekundu.

alaa je také přístupné přes pozemním útok, přes čtyři úzké mosty. Nicméně, útočníci, kteří jdou pěšky, tak budou vítaný (méně než vřele) elitními NPC boj pro hájící stranu. Útočící strana musí zabít všech 15 NPC stráží, aby byly schopny zabezpečit město. Tyto stráže jsou extrémně vytrvalé, a zaútočit na ně nemusí prokazovat nejlepší strategii. Místo toho, abyste zaútočili na stráž, tak si máte rozmyslet, jestli nemá cenu útočit nebo místo toho použili vzdušný útok při létání přes město a házeli na stráže Fire Bomby. Fire Tyto bomby jednají 900-1100 Fire poškození způsobené AoE, spolu s dodatečným 1% poškození při celkovém zdravím za sekundu po dobu 5 sekund. Každý let dává možnost hráči použít 8 Fire bomb, které mohou být použité pouze při létání na Wyvernech. Bomby působí poškození pouze na Halaa Guards a nepřátelské hráče.

 

Halaani Guards

Stráže budou obnovené pro straně, která ovládá město a všichni z nich musí být poražený, útočící stranou jako předpoklad pro výměnu města. Stráže se obnovují potom, co byly poražené, ale v poměru jedné stráže na každých 5 minut bez ohledu kolik stráží je poražené mezi obnovením. Tak to je, v útočící strana zájmu, aby odstranili stráže co nejrychleji, jak je to možné. Když poslední z 15 stráží je poražený, tak se čas pro další obnovení zvyšuje na 60 minut. Útočníci frakce budou mít 60 minut, aby ovládaly město před dalším obnovením stráží.

Wyvern Posts

Abyste mohli zaměstnávat služby wyvernů, tak útočící strana musí převzít Wyverní hnízda, která jsou umístěné u čtyř mostů do města Halaa. Toto dovoluje zaútočení hráčů, aby dělali Wyvern Attack Runs z hnízda. Zároveň, obrana hráčů se může pokusit uzemnit letecké útoky ovlivňující s výbušnými vozíky vedle Wyverních hnízd - pouze takového, jako přímí přístup.

Aktivní Wyvern Hnízdo
Sabotáž!
Zničený Wyvern Hnízdo

Ovádnutí města

Když jsou všechny stráže poražené, útočící strana bude mít jednu hodinu na to, aby ovládla město před dalším obnoveným strážemi. Ovládající postup je podobný jako v Hellfire Peninsula, které je popisováno v Hellfire Peninsula PvP. Kdy převyšuje počet hráčů, kteří zaútočí na město bránicí se hráčem, tak bude, trvá delší dobu, než budou ovládat město a stráže pro jejich stranu se začnou obnovovat.

Odměny ovládnátí

Když vaše strana získala kontrolu nad městem, budete mít přístup ke dvěma zvláštním NPC: Researcher a Quartermaster. Váš Researcher frakce se zajímá o získání vzorků crystal powder nalezený v oblasti. Researcher přijme tyto vzorky, nalezené jako běžně padající z monster v Nagrand, obchodováním za "Halaa Research Tokens". "Halaa Battle Tokens" jsou získané za zabití hráče v PvP boji okolo města Halaa. Tyto dva druhy tokenů jsou meny, které můžete použít ke koupi odměny z vaší frakce od Quartermaster.

Halaa Battle Token
Binds when picked up
Měna

Halaa Research Token
Binds when picked up
Měna

PvP Daily Quest

Od patch 2.4 jsou přidaný nový PvP daily questy, které hráče pošlou do Halaa a Spirit Towers z Bone Wastes. Tyto questy jsou dostupné pro Alianci a Hordu v jejich příslušných místech questu.

 

 

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde