WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - World PvP

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Bone Wastes

Vyžaduje Burning Crusade

Přímo na jih od přestavěné svatyně Shattrath City je zřícenina, zatracená rozloha nazvaná Bone Wastes. Tato oblast je dějiště World PvP v Terokkar Forest. Jsou zde 5 zničených věží prostředí rovzaliny Auchindoun, které mohou být ovládnuté podobném způsobu jako v Hellfire Peninsula, které je popisováno v Hellfire Peninsula PvP. Tyto věže jsou bezpečně vzdálené od města Stonebreaker Hold (horda) a Allerian Stronghold (aliance) v kombinaci s dvěma městy v blízkosti sobě navzájem, dělá tuto lokaci živější s bojem mírně řečeno.

 

 

 

Ovládání věže

Ovládání věže je udělené pro frakci, která zabírá věže s většími silami pro jistý časový úsek. Jednotlivému hráči to přibližně trvá 60 sekund, k ovládnutí neutrální věž, a přibližně 120 sekund, aby ovládl ovládnutou věž další frakcí. Rostoucí počtu hráčů o deset v okolní věži se čas ovládnutí věže sníží na šest sekund při extra hráčem. S maximálními deseti hráči je ovládání věže výhodná, aby ovládla během 60 sekund drženou věž druhou frakcí. Ovládané věže zobrazuje vlajky frakce, aby signalizovala vlastnictví.

 

 

Odměny ovládnutí

Pokud bude frakce úspěšně ovládat všech 5 věží, bude za to odměněný buffem Blessing Auchindoun, který zvyšuje XP (zkušenost) o +5%, poškození o +5% a dostane za ovládnutí Spirit Shard uvnitř instance Auchindoun. Spirit Shards jsou 100% dropy z bossů uvnitř 4 křídel Auchindoun a každý hráč může vybrat tyto Shardy z bossů. Za Spirit Shardy si můžete od Spirit Sage NPC v Allerian Stronghold (aliance) a Stonebreaker Hold (horda) pro založené PvP odměny, včetně cenných Meta Gems.

 

Blessing of Auchindoun
Zvyšuje zkušenost o 5%.
Zvyšuje poškození o 5%
Dovoluje za ovládnutí Spirit Shard.

Spirit Shard
Binds when picked up

PvP Daily Quest

Od patch 2.4 jsou přidaný nový PvP daily questy, které hráče pošlou do Halaa a Spirit Towers z Bone Wastes. Tyto questy jsou dostupné pro Alianci a Hordu v jejich příslušných místech questu.

 

 

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde