WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - World PvP

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Twin Spire Ruins

Vyžaduje Burning Crusade

Zangarmarsh jsou čisté rybníky a potoky, a měkké světélkující žár vycházející z domorodé flóry a faunyke spojení konejší atmosféry - perfektní rozdíl s epickými bitvami brzy zuřící uvnitř. V jejich válečných programech, obě frakce usilují o ovládnutí Draenei struktury známé jako "Twin Spire Ruins" pro jejich strategický význam uvnitř regionu. Twin Spire Ruins se skládá ze tří budov, které byly umístěný na jižních pobřežích Serpent Lake. Oblast uvnitř a kolem Twin Spire Ruins je určený k World PvP, ve kterém hráči Hordy a Aliance budou bojovat o jeho ovládnutí. K tomu, aby hráč zabral oblast, musí jedna strana frakce ovládat dva světelné signály na východních a západních částech, a potom přinese jejich vlajku do středu věže. Jestliže je věž pod vaší kontrolou, hřbitov v Twin Spire Ruins bude použitelný pro vaší stranu frakce, zone wide buff bude přinášet prospěch vaší frakci, a budete schopný koupit token založené odměny od určitých NPC.

 

Ovládnutí signálního světla

Ovládnutí signálního světla je založený na ovládání Hellfire Peninsula, které je popisováno v Hellfire Peninsula PvP. Kterákoli strana má více schopných hráčů v bezprostřední blízkosti signálního světla, začíná ovládnutí v průběhu času. Jakmile byl signálního světla ovládán, bude to rozpalovat modrý paprsek pro Alianci nebo červený pro Hordu. Obě signální světla současně musí být pod stejnou kontrolní frakce, aby se frakce pokusila o ovládnutí střední věž.

 

Ovládání střední věže

Battle Standard
Zasadíte tento Battle Standard v Twin Spire
Ruins hřbitově k ovládnutí.
Zbívající 5 minut

Jedna z obou světelných signálů je pod jednou kontrolou frakce, hráči z té frakce mohou získat zvláštní vlajky od NPC Field Scout. Tyto skautové jsou umístění buď v Telredor nebo Zabra'jin. Hráči, co drží vlajku se bude zdát, že bude mít velký obraz, když přenáší flajku na jeho zádech. Jestli se hráči podaří úspěšně vzít vlajku k středu věže, věž bude ovládnutá. Když je hráč během války poražený před dosažením jeho cíle, další hráč se může pokusit sebrat vlajku od skauta. Jestli v žádném bodu se signální ohěn mění, tak že nejsou pod žádnou kontrolou frakce, Field Scout pro tuto frakci hned zastaví rozdávání vlajek.

 

Odměny ovládnutí

Když jedna frakce úspěšně ovládla střed věže, tak získají přístup ke hřbitovu v Twin Spire Ruins. Dostanou dodatečně všechny hráči frakce buff, který dává +5% poškození.

Twin Spire Blessing
Zvyšuje o 5% poškození.

Token Rewards

Veškeré hororable kills, která vykonáváte uvnitř pod oblasti Twin Spire Ruins, bude odměněný s jednotlivým tokenem pro vhodnou frakci. Postupně, tyto tokeny mohou být přeměněny u Field Scouts pro zvláštní předměty. Toto jsou stejné tokeny, které jsou získané v Hellfire Peninsula World PvP (Marks of Thrallmar a Marks of Honor Hold), tak mohou být placené v obou lokalitách pro odměny.

 

 

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich