WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player - World PvP

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

World PvP

 

Azeroth je svět plný konfliktů, zejména na PvP serverech. To znamená, že dříve nebo později se setkáte s příslušníky opačné frakce. Pokud jste v přátelském území, nebudou moci na vás zaútočit, pokud jste se nerozhodli zaútočit jako první, ale v napadnutelné zemi musíte být připraveni k boji na život a na smrt.

Náhodné setkání s ostatními hráči může být velmi vzrušující, jako jsou hromadné nájezdy do měst nepřátelských kapitul a představují příjemnou změnu tempa ze strukturovaného boje nalezené v Battlegrounds a Arény. Tichá procházka nést velký mež a mít s sebou zálohu... jo, zálohu.

 

 

 

 

 

 

Duely

Pokud dáváte přednost čestnému a né tak smrtícím způsobům, můžete vyzkoušet své schopnosti v přátelském zápasu s jinými hráči, který může být váš šálek piva. Zatímco soutěžíte silou a statečností nepřináší žádnou hmatatelnou odměnou, měli byste se dobře seznámit mezi neformálních soubojích, které se shromažďují před branami Orgrimmar (Horda) nebo Stormwind (Aliance). Chcete-li odhodit rukavice, stačí označit soupeře a napsat /duel nebo kliknout pravým tlačítkem na jeho portrét. Měli byste se pokusit řešit pěstní souboje, protože jsou základem všech bojů.

 

 

 

Zájem o Konflikt

Smrtící bossové se toulají po zemi Azerothu i jinde. Každý, kdo má vůli, a síly se může postavit proti jejich náporu, kde mohou horlivě získat poklad. Přesto nečekejte snadný boj. Výzva přitahuje bojovníky z obou frakcí, jsou stanoveny přepadáváním, pasti jsou sputěné, a po krvy roste tráva. Je velmi pravděpodobné, že nepřátelský útočníci se pokusí sabotovat vaše úsilí, proto se ujistěte, že nebudete platit za jejich drzost.

Smrtící bossové

Nalak

Oondasta

Salyis' Warband

Sha of Anger

 

 

 

Příležitostní cíle

V některých částech světa narazíte na oblasti zájmu obou frakcí. Pro zajištění uvedených oblastech zájmu, musí být splněny určité podmínky. Dávejte si však pozor, protože se snaží zachytit strukturu nebo někdy jen pouhé putování do některé z těchto oblastí se změní na potenciální cíl. Prokázat svou cenu tím, že úspěšně dokončíte cíl a budete moci nakoupit cool bojovou výbavu a mounty.

Scenarios

Lion's Landing

Alliance Operation: Shieldwall

Krasarang Wilds

Domination Point

Horda Dominance Offensive

Krasarang Wilds

Violet Rise

Alliance Kirin Tor Offensive

Isle of Thunder

Dawnseeker Promontory

Horda Sunreaver Onslaught

Isle of Thunder

 

 

World PvP

World PvP se odkazuje na PvP hru, která se koná kdekoli na světě. Avšak, od vydání určitých Venkovních World PvP, které přišlo odkázat na více výhradní. Získání World PvP je hlavně o honor body k přepnutí pro PvP odměny.

Hellfire Fortifications

Hellfire Peninsula

   

Twin Spire Ruins

Zangarmarsh

 
   

Halaa

Nagrand

 
   

Bone Wastes

Terrokar Forest

 
   

 

 

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde