WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Player vs. Player

Battlegrounds | Arenas | World PvP | Odměny

 

Player vs. Player

 

V krvi namočeném poli bojů v Azerothu jsou zralé příležitosti pro slávu. Generálové věnují tomuhle utrpení válečné úsilí; bojovníci tomu říkají jednoduše PvP. Zažijte na vlastní kůži konflikt jako voják, gladiátor, nebo obojí, a vytvořte věšnou legendu v ohni bitev.

Player vs. Player boj je jedním ze základních aspektů World of Warcraft. Prvek lidské inteligence, schopnosti, a nepředvídatelnost při čele dalších hráčů namísto nepřátel řízených počítačem je jeden z hlavních tahů účasti v PvP.

 

 

 

 

 

 

Battlegrounds

Arena

World PvP

 

Úspěšné bitvy

Nic nemůže zcela odpovídat pocitu přechodu ocele nebo házení kouzel, proti živému, dýchající soupeř, který může předpovídat každý váš pohyb. PvP je šílený a vyžaduje rychlé reakce, tím, že se ujistíte, že zmapujete tlačítka na klávesnici namísto použití tlačítka myši. Bojuj dobrý souboj a budete moct zazpívat válečné příběhy na nejbližší hospodě vedle svých (dobrých) kolegů v každém okamžiku.

Hledání slávy

Pro tvrzený bojovníky, kteří se chtějí odlišit od ostatních, je tu pěkný výběr pro získání Achievementů, z nichž některé udělí vzácné odměny (například. cool tituly). Pokud chcete více informací, zkontrolujte deník. Kdo ví? Jeden den můžete být ctěný jako přemožitel, nebo možná úctívaný Arena Master.

Ozbrojený a nebezpečný

Armáda potřebuje vojáky a vojáci potřebují vybavení. Přineste vítěžství svojí frakce a získejte body na nákup válečných strojů od místního obchodníka: zbraně, zbroj, prsteny, vylepšení, trinkety a dokonce i mounty připravený do bitvy. Tyto předměty dají dostatečnou výhodu v boji a dále zlepšit svou šanci, pokud jde do tuhého, že se z ní dostanete. Musíte být stále ve střehu.

 
   
Zkontrolováno a jít dál  

Vyberte si správnou volbu

Battlegrounds - Případy, kdy se střetnou dva opačné frakce týmu v objektu řízený boj o nadvládu bojiště.

Arena - Malý tým deathmatch akce, určí nejlepší gladiátory všech dob.

World PvP - Boj, který se koná ve sporných územích a konfliktní hotspotů po celém Azerothu.

Odměny - Super věci, které můžete získat za účast v PvP.

 

Oblečení

Nikdy nebylo tak snadné rovnou skočit do akce a nemít žádné brnění, které nebude stačit při začínající cestě. Chcete-li něco navíc, můžete získat začínající PvP set. Blacksmiths, Leatherworkers, Tailors mohou pro vás sestavit materiály, které nejsou příliš těžké nebo nákladné k získání. Bez ohledu na to, jakou cestu si zvolíte, je pořád čas na válku.

 

PvP Power

Hráčům a mazlíčkům zvyšuje poškození a léčení v PvP.

Resilience

Snižuje množství škod, které od dostanou od hráčů a jejich mazlíčků. Od úrovně 85, postavy mají základní množství odolnosti.

 

 

TOPlist

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat