WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Povolání

Druid | Hunter | Mage | Paladin | Priest | Rogue | Shaman | Warlock | Warrior
Death Knight | Monk | Demon Hunter

 

Povolání

Jaký druh hrdiny budete? Toto je jeden z prvních otázek, které si odpovíte při hraní World of Warcraft. Přes rozhodnutí, za jakou postavu hrát, u každého charakteru si vybere jeden z několika povolání. Každá postava má svůj vlastní seznam povolání k dispozici. Skrz jejich celá zaměstnání, charaktery budou schopní dovědět se více než 1000 kouzel a schopností. Povolání charakterů pomůže určit, která kouzla a schopnosti můžete ovládat; tento seznam stránky je pro každé povolání. Níže najdete rozpis informací, každé z vyšších povolání, za které budete schopný hrát ve World of Warcraft, včetně několika kouzel a schopností každé povolání.

 

 

Druid

Tank, Healer, Melee DPS, Magic DPS

Druidi jsou ochránci světa a pánů přírody s různorodým polem schopností. Jsou silní léčitelé, schopný ošetřování jedy a pěstování padlých kamarádů v zápalu boje.

 
 

Hunter

Ranged DPS

Hunteři jsou smrtící střelci, schopni složit nepřátel ze vzdálenosti s luky nebo puškami. Mohou sledovat nepřátele nebo je chytat do pasti.

     
 

Mage

Magic DPS

Mágové vládnou prvkům ohně, mrazu, a arcane, aby zničili či neutralizovali nepřátelé. Je to povolání, které vyniká v poškození z dálky.

 
 

Paladin

Tank, Healer, Melee DPS

Strážci Svatého Světla a obránci Aliance, paladini zesilují spojence se svatými aurami a požehnáním k ochraně přátel z ublížení a zvětšují jejich síly.

     
 

Priest

Healer, Magic DPS

Priesti jsou páni léčení a záchrany, léčí zraněné spojence, a dokonce vzkřísí padlý kamarády. Priesti mohou také způsobit děsivou odplatu na nepřátelích, používání síly stínů nebo svatého světla ke zničení.

 
 

Rogue

Melee DPS

Rogues jsou lehce obrněná melee povolání schopné jednat velké poškození nepřátelům. Jsou to páni v utajení a zabíjení, procházejí kolem nepřátel a udeřeni ze stínů, také unikající z boje mrknutím oka.

     
 

Shaman

Healer, Melee DPS, Magic DPS

Šamani jsou duchovní vůdci kmenů a klanů. Jsou to páni elementů, používání kouzel a totemů, které hojí či zvětší spojence v bitvě při rozpoutávajícím běsnění elementů na nepřátelích.

 
 

Warlock

Magic DPS

Warlocki jsou pán stínu, plamenu, a démonické síly. Jsou to vynikající povolání, který dávají mor na nepřátelé s onemocněním či prokletím, házející oheň či stínové energie napříč bojištěm, a vyvolávající démoni k pomoci při boji.

     
 

Warrior

Tank, Melee DPS

Warrioři jsou schopni odolává různé útoků při ochraně spojenců z ublízka. Mají širokou škálu útoků, které mohou zmrzačit nepřátel, jednat velké poškození odvetnému útoku.

 
 

Death Knight

Tank, Melee DPS

Hrůzostrašný rytíř smrti, je první povolání ve World of Warcraft, není to průměrný hledající dobrodruh, aby prokázal mající cenu na Azerothu v polích bitvy.

     
 

Monk

Tank, Healer, Melee DPS

Když Pandaren byl podroben staletí mogu, byli to mniši, které přinesly naději na zdnálivě slabé budoucnosti. Omezeni v používání zbraní jejich pánů, Pandaren se raději zaměřil na zvládání jejich Chi a účení boje beze zbraně.

 
 

Demon Hunter

Tank, Melee DPS

Demon Hunteři, učedníci Illidan Stormrage, udržují temné dědictví, které děsí své spojence i nepřátele. Jménem Illidari ovládají chaotickou magii fel, proti Plamenné Legii.

 

 

 

 

 

Reklama

 

TOPlist