WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Předměty

Základy | Přehled | Batohy | Socketed Items | Bankovnictví | Šatník | Obchodníci | Pošta | Obchodování | Aukce | Jídlo/Voda

 

Batohy

Hráči začínají stále se 16 slotovým batohem. Stisknutím klávesy "B" k otevření batohu, nebo kliknutí na batoh ve spodní pravé části obrazovky . Nyní můžete pohybovat předměty do batohu nebo ven. Standardní batoh nemůže být přesunutý nebo prodaný.

Umístění předmětů

Můžete umístit předměty do batohu levým tlačítkem myši a tažením přes batoh, kam chcete předmět umístit. Tohle umístí předmět do určitého batohu. Dovolí vám otevřít váš hlavní batoh (nebo jiný batoh) a rychle pohybovat předměty do jiných batohů. Jestliže kliknete pravým tlačítkem myši při přesunu předmětu, bude předmět vrácený na jeho původní místo (nebude nikam přesunutý).
             
Při kliknutím pravým tlačítkem myši na loot z monster, bude předmět automaticky umístěn do jednoho z vašich batohů.

Dodatečné batohy slotů

Hráči mají navíc čtyři sloty na batohy vlevo od hlavního batohu.


Můžete je nacházet, obchodovat, nebo dodatečně kupovat místo lepších batohů. Čím větší batoh, tím lépe. První batohy, které pravděpodobně najdete, jsou 6 slotové batohy.

Pokud stisknete "Shift+B", otevřou se všechny batohy, které máte.

Odstranění batohu z bank slotu

Pro odstranění jednoho batohu z dodatečného slotu, tak musíte nejprve vyprázdnit batoh. Můžete dát předměty do jiného batohu, banky, nebo zničit. Jakmile je batoh úplně prázdný, budete ho nyní schopní vyndat kliknutí na ikonu batohu a přesunout ho. Můžete batoh nyní umístit do jiných batohů, prodat, obchodovat, nebo zničit.

Vyhození předmětů

Předměty nemůžete hodit na zem, tak jestli se chcete zbavit předmětu, můžete ho vyhodit z inventáře, a hra se vás zeptá, jestli chcete daný předmět zničit. Dobře si to rozmyslete, než kliknete na "Yes".

 

Banka

Banka prodává navíc sloty (považovaný za slot batohu) že můžete koupit místo plně pro vložení batohu. Můžete koupit bankovní slot a potom použijete skladovací batoh k doplňování Copper Bars pro pozdější použití, nebo cokoliv jiného co chcete!

Uložení jakéhokoliv zvláštního batohu, který naleznete, můžete použít v bance. Samozřejmě čím větší batoh, tím lépe jej budete využívat. Normální slot v bance (jeden volný) nemůže naložit batohy. Můžete je jenom držet, jako prázdné batohy.

Když hráč umístí batoh do koupené bankovního slotu, tak se stane předmět soulbound.

Batohy, které nosíte, mají hnědé pozadí, když jsou otevřené a batohy které jsou ve vaší bance, mají šedé pozadí, když jsou otevřené. Toto dovoluje hráči snadněji poznat rozdíl mezi batohem, který se nosí a který je v bance.

Když jste v bance a váš otevřený batoh by začaly překrývat s vaším bankovním oknem, vaše batohy budou posunutý dolu k menší velikosti, tak můžete zpřístupnit všechny batohy i z banky zároveň.

Používání klávesy "B" v bance bude tlačítko open/closed (otevře/zavře) všechno z vašeho batohu a všechno z vaší banky také.

Batoh s náboji/toulci

"Ammo Slot" je umístěný na obrazovce charakteru. Munice musí být umístěná v tomto místě, na používání střelecké zbraně (luk, puška, kuš). Jen munice umístěná v tomto místě, je jako každá z vašich batohů, kdy bude používaný. Další druhy munice nebudou používaný:

  • Munici můžete vystřelovat z quiver (toulce), ammo pouch (nábojní vak), nebo z jakékoliv jiného batohu.
  • Při kliknutý pravým tlačítkem myši na munici v batohu/toulce, bude munice umístěná v "Ammo Slot".
  • Můžete také použít hotkey munici ve vašem action bar k rychlému načtení.

Ostatní informace

  • Mobové a bedny mají někdy batohy.
  • Krejčíři jsou schopni udělat batohy. Naspořením zbytku látek, bolts of cloth, a vlnu, který se předají krejčímu, aby batohy udělá.
  • Batohy můžete dostat někdy jako odměnu za quest.

Tipy

  • Vyhledejte sklady batohů v hlavních městech.
  • Dostaňte různé barevné batohy a označte je pro určité věci. Můžete dát veškeré vaše quest předměty do červeného batohu, a obchodují předměty dovedností do modrého batohu, a všechny předměty, které chcete prodat do zeleného batohu. Toto vám dovoluje, abyste byli více uspořádaný!

 

 

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich