WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Předměty

Základy | Přehled | Batohy | Socketed Items | Bankovnictví | Šatník | Obchodníci | Pošta | Obchodování | Aukce | Jídlo/Voda

 

Šatník

Kolikrát jste byli v aukci, kontrolovat lepší vybavení, vyzkoušeli rozhodnutí mezi +7 Stamina/+6 Agility wrist armor a +6 Stamina/+7 Agility wrist armor, jen abyste zjistili, že ty nové modré bracery nejdou s vašimi oranžovými rukavicemi, potom co jste vyhráli aukci? Samozřejmě, že to není důležitý, ale tato hra jede pouze o statistice a žádného vzhledu. Ale a co potěšení z prohlížení vašeho uhlazeného, užitečného, a nového vybavení? Nepochybně, právě většina hardcore PvP hráči možná dbají na svůj vzhled. Který bod může být nejlepší ve vaší oblasti, jestli vypadáte jako škaredý Joe? Můžete být tvořivý! Prohlížejte předměty s víc než jen se statistikami! Se zřetelným vzhledem, lidi si budou pamatovat raději! Po všem, "Je tenhle ten hanebný Shaman" pak si ho budete o to víc pamatovat, až se přidá, "s krvavě červenými rukavicemi"! Budící nový aktuální Šatník v aktuálním patchi, již nebudeš mít omluvu za nesoutěžící tak moc s vašim vzhledem, jako u vašich statistik!

Jak pracují vlastnosti šatníku?

  • To je docela jednoduchý. Vždy, když vidíte ikonu pro věc, i když nejde vybavit, můžete Ctrl+Kliknutí levého tlačítka myši na předmět a bude se objevovat nové okno, ukazující jak byste vypadali s tímto vybaveným předmětem.
  • Ještě lépe: můžete použít stejný mechanismus pro jakýkoliv předmět spojený s chatem (obchod, party, guild, šepot, atd.).
  • Můžete také prohlížet předměty, které jste rollovali v Group Loot Need či Greed okno.
  • V neposlední řadě nejméně, zobrazení aukce bylo vylepšené, aby dostal vlastní automatické okno šatníku. Jen kontrolujte zobrazení na hráči, aby aktivoval vlastnosti, a to kliknutím levým tlačítkem myši na jakýkoliv předmět, který chcete vidět na vaší postavě.

Dostat to nejlepší z Šatníku

Obchodníci
Někteří mohou navrhovat, že byste si měli někdy koupit vybavení od prodavačů. Zatímco je obyčejně pravdivý pro naprosto posilující předměty, některý prodavači prodávají moderní šaty, jako barevné košile. Používej šatník, aby vám pomohl vybrat si a mohli si něco koupit nebo to můžete ignorovat!

Také si pamatujte, že si můžete prohlédnout předměty, které nebudete schopný nosit. Zapište se do Battlegrounds nebo prodavači PvP a můžete vidět, jak dobrý budete po dosažení vaši hodnosti nebo zvýšené reputace.

Tip: Když prohlížíte zboží u prodavače a používáte šatník, můžete zavřít okno prodavače, a mít otevřené okno šatníku a vyzkoušet další zboží u prodavače. Například tímto způsobem, na který se můžete podívat na dostupné zbraně u jednoho prodavače, a pak u jiného prodavače. Můžete dokonce spojit toto s ostatními metodami jako chat link.

Kdo chce koupit
netypické oblečení?

Chat
Každý vybavený předmět, může být prohlédnutý v okně Šatníku. Stačí podržet Ctrl + kliknutí levým tlačítkem myši na předmět, který byl připojený do chatu. Tato technika je velmi užitečná jako "náhled", které si můžete prohlédnout normálně jen na sobě. Můžete také použít ke spojení:

  • Předměty Profese z vašich profesí okno receptu.
  • Quest předměty z vašeho quest okna.

Quest odměny
Když vezmete quest, nyní můžete vidět, jakou odměnu budete moct prohlížet na sobě. Ctrl+levé kliknutí myši na ikonu předmětu se objeví okno šatníku. Jestliže chcete ukázat nové předměty vašim kamarádům v guildě nebo přátelům, můžete použít Shift + levé kliknutí myši na ikonu předmětu k zobrazení linku v chat kanalu, a oni mohou také vidět sebe, jak by vypadala jejich postava.

Profese
Můžete použít náhled s jakýmkoliv receptem který znáte, s Ctrl + Levé tlačítko myši na ikoně konečného výrobku ve vašem okně profesí.

Tipy: Můžete si prohlédnout recept konečný výsledek s Ctrl + Levé tlačítko myši, tyto práce pro recepty máte, které jsou v Aukci, nebo se objeví v chatu.

Jestli se chcete vyhnout ztrátě peněz a času při zkoušející prodat výrobní vybavení, stačí jen vložit předmět do chatu k očekávanému zákazníkovi.

Group loot
S možností prohlíží si loot v partě nebo raidu, při dropu předmětu, nikdy-předtím-viděný módní argument by se mohl začít vyskytovat (např.: "Ale ty fialové kalhoty se šiknou do mého večerního setu!"). Tak je velmi důležitý si pamatovat, že to je vždy lépe lootovat jenom po skončení boje a každý, kdo zemřel, byl oživen. Jinak by čas na roll mohl vyprchat před jakékoliv příležitosti si prohlédnout a nestihnul rollovat. Jestli věříte každému v partě nebo raidu, tak je k tomu lepší, aby měl někdo volbu Master Looter aktivní. Master Looter může pak poskytovat každému link.

Banka a inventář
Když upravujete vaši banku a vaše batohy, tak to není vždy jednoduché si pamatovat určitý vzhled vašeho vybavení. A, vybavení, které vlastníte, může být velká námaha. S Šatníkem, jen uspořádáte předměty v batohu, a jestli se chcete podívat, jak vypadají, stačí podržet Ctrl + levý tlačítko myši na jeden z nich. Toto vám také pomůže neklikat na "Binds when equipped" předměty a vybavení, které nechcete dávat na sebe.

Aukce
Jako příklad v otevírání odstavce vysvětleni, používání vlastnosti šatníku v aukci vám pomůže udělat si svůj názor, na kterém předmětu budete zvyšovat nabídku. Jestli dva předměty jsou podobné v statistice, tak proč nebrat ten, který bude vypadat lépe na vás? Podobně, když získáte "Binds when equipped" předměty ve světě, vlastnost šatníku vám pomůže rozhodnout se, zda předmět chcete vzít pro sebe nebo prodat v aukci.

 

 

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde