WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Průvodce hráče - Guilda

Guilda | Party/Raidy

 

Banka Guildy

Spojení Guildy | Zařízení guildy | Vedení Guildy | Banka Guildy

Guild Banky

Postavy v guildách mají nyní přístup ke sdílené bance dohromady všichni členové guildy. Tyto guild banky jsou zpřístupněný skrz Guild Vaults, který se nacházející u každé banky. Guild Vault vypadá v každém městě jinak.
Nastavení vaší Guild banky
Jestliže jste guildmaster, zde je několik snadných typů pro nastavení guild banky pro vaše členy v guildě.
Nejprve, kupte bankovní box v Guild Vault. Když jste koupili jeden box, základní oprávnění a ikony jsou nastavené na základní hodnoty. Můžete zpřístupnit v bance povolení a další nastavení. Následující boxy jsou dražší, když budete dokupovat, pravě jako u vaší osobní banky.

Kliknutím pravým tlačítkem myši na koupený box, můžete změnit box ikony a přejmenovat box. V tomto příkladu, guildmaster se rozhodne věnovat tento box na recepty pro guildu. Pojmenováním na "Recepty" a výběrem ikony. Guildmáster se pak rozhodne, kdo bude mít přístup.

Používání "Guild Options" boxu, guildmaster může nastavit povolení pro každou hodnost, rozhodnout se zda členové té hodnosti se může podívat, vybírat nebo vložit předmět do banky.

Jenom guildmaster může ovládat guild banku nikdo jiný nemůže. Banku může ovládat jen aktuální guildmaster.
Ovládání
Každý box v guild bance mají odlišná pravilda, aby dovolila členům v guildě rozlišovat různé věci v závislosti na jejich hodnosti v guildě. Přístupová úroveň pro každý box je ukázaný na horním okně guild banky. Guildmaster může nastavit guild banku pro přístup k jednomu z následujících: Full Access (Plný přístup), Deposit Only (pouze vklad), Withdraw Only (pouze prohlížet), nebo Locked (uzamčený).

  • Full Access - Členové guildy se mohou podívat, vybírat a vkládat předměty. Pro Guildmastera, jsou vždy všechny boxy nastavené na plný přístup.
  • Deposit Only - Členové guildy se mohou podívat a vkládat předměty do boxů.
  • Withdraw Only - Členové guildy se mohou podívat a prohlížet předměty v boxech.
  • Locked - Členové guildy se mohou podívat na předměty, ale nemůžou vybýrat nebo vkládat předměty. Guildmaster může také omezit prohlížení boxů.

 

Guildmaster může také nastavit kolik zlata člen guildy vybrat za den a zda se členové guildy mohou podívat na guild bank deník.

Opravy s fondů Guildy
Guildmaster může povolit členům guildy používat guildovní fondy k zaplacení oprav. Jestli je toto nastavení k dispozici, tak se objeví nová ikonka u opraváře.
"Withdraw Gold" nastavení určuje maximální opravné výdaje, člen guildy může používat při placení guildovní peníze.

Hodnost může být nastavená na vybrání fondů nebo dovolit opravování s fondů


Ostatní informace

  • Peníze převzatý z guild banky k opravě předmětů se sčítá při vybrání každý den. Tak jestli používáte 10G za opravy a máte povoleno vybrat 20G každý den, tak vám zůstane jen 10G.
  • Peníze, které máte povolené vybrat na každý den, závisí na množství vložené v guild bance. Jestli vaše guild banka má jen 50G, a váš limit vybrání je 100G, tak můžete vybrat jen 50G.
  • Hráči s přístupem do guild banky by měli být důvěryhodný při zodpovědnosti, který zajistí předměty, který neukradne pokud není k dispozici guildmastera.
  • Deník dovolí členům a guildmasterovi, aby viděli, kdo vkládá a vybírá předměty z guild banky.
  • Při nákupu bankovního boxu vybere peníze z guild banky předtím, než vybere vaše osobní peníze. To se také nahlašuje.
  • Každý box má panel s informacemi. Tento panel může být používaný o pravidlech boxů.

Podívat se na guild banku přes Armory

Členové z guildy se mohou dívat na guild banku přes Armory při použítí Armor's bezpečného přihlášení. V Armory se můžete podívat na všechny boxy, u kterých máte povolení a můžete také kontrolovat transakční deník, který se vyskytuje ve vaší guild bance.
 

 

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain