WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Průvodce hráče - Party/Raidy

Guilda | Party/Raidy

 

Hledat Partu

Role | Hledat Partu | Dungeon Finder | Etiketa | Tipy Party | Pulling | Crowd Control | Skupiny Raidu | Tipy Raidu

Některé questy mohou být dokončené rychleji a bezpečně za pomoci dobré party. S partou se dostanete na místa, na které byste se sami jinak nedostali.

Nalezení skupiny nebo nalezení větších členů party
Můžete použít Dungeon Finder k najití dalších hráčů do party. Můžete hledat skupinu pro sebe nebo se dívat pro dodatečné členy skupin.

Ptát se po skupině v populárních oblastech
Někdy je dobrý se poptat v oblastech, kde se hráči ptají o partu. Nejlepší místa jsou hlavní města např. Stormwind či Orgrimmar.

Guilda
Guildy jsou zdroje značné velikosti k pomoci. Měl byste uvážit spojení guild pro snadnější na pomáhání a vyhledávání party. Tato možnost závisí na kvalitě guildy, ke které se chcete připojit. Jestliže to nedělá dobrotu, opusťte guildu a najděte si jinou.

Setkání na místě
Někdy při cestování vyhledávání úkolů, můžete narazit na hráče. Zeptejte se jich, jestli nechtějí do týmu. Pro společné questy (sbírat x kůže), některý lidi do týmu nechtějí, ale jiné questy. Vyzkoušejte tohle. Jestli máte dvě party, tak můžete zjistit, jestli nemůžete sloučit obě party do jedné skupiny.

Vyhledávání více členů do party
Když máte několik členů v partě, tak můžete pokračovat vyhledávat další členy. Např. v General Channel (pokud to není spam) nebo můžete použít /who systém k vyhledávání hráčů, ale hráči by museli být ve stejný zóně. Můžete poslat zprávu pro hráče a zeptat se jich na spolupráci.

Z M Ě N A

B U R N I N G   C R U S A D E

V aktuálním datadisku naleznete nový nástroj pro vyhledávání party, která bude k dispozici: venku je nová možnost Looking For Group! Zde je celkový pohled na nové možnosti, včetně detailů na několik málo nových způsobů jak vyhledat hráče, aby se podíleli o vaše dobrodružství!

Možnosti vyhledávání party
Volba Looking For Group poskytuje lepší metodu pro vyhledávání dalších hráčů. V závislosti na vašem výběru, můžete použít buď volbu "Looking for Group" nebo "Looking for More". Obě volby mají dvě tlačítka na přepínání oken. Volba Looking for Group dovoluje vyhledávat jednotlivé hráče party a přirovnává se na základě předvoleb, které jste si nastavili. Volba Looking for More vyhledává dodatečné členy k dokončení party.

Důležité
Přidali novou ikonu na vašem akčním baru, vedle Social tlačítka. Tohle tlačítko otevře okno, ve kterém vybízejí k signalizaci, zda chcete začít vyhledávat partu nebo se připojit do již vytvořené party. V závislosti na vašem výběru, můžete použít buď volbu "Looking for Group" nebo "Looking for More". Obě volby mají dvě tlačítka na přepínání oken. Volba Looking for Group dovoluje vyhledávat jednotlivé hráče party a přirovnává se na základě předvoleb, které jste si nastavili. Volba Looking for More vyhledává dodatečné členy k dokončení party. Tyto hráči si mohou zvolit přidat se do dungeonu, hráči, který jsou sami nebo v partě s možností Auto Join. Volba Looking for More dovoluje sólovému hráči nebo partě, aby vyhledala dodatečné členy k dokončení party. Můžete si také změnit přidané ostatní hráče k vaší nově vytvořené nebo existující partě pro dungeon s možností Auto Add.

   
 
Looking For Group
   
Looking For More Looking For Group
   
Looking For Group 1 Looking For Group 2

Volby Looking for Group
Volba Looking for Group obsahuje několik tlačítek v menu, které vám pomůžou při vyhledávání členů v pořadí. Každé tlačítko v menu obsahuje volby v kategorii a signalizují vyhledávat partu, každá kategorie poskytuje různý seznam vedlejší voleb.

 • Výběr dungeonu - Selecting Dungeon
  v první menu bude nabízet seznam úrovně a v druhém menu vhodné dungeony.

 • Výběr Raidu - Selecting Raid
  v první menu bude nabízet seznam úrovně a v druhém menu vhodné raidy.

 • Výběr Questů - Selecting Quest (Elite)
  v prvním menu bude nabízet seznam Elite questů, které jsou aktivní a v druhém menu Quest deník.

 • Výběr Zóny - Selecting Zone
  v první menu bude nabízet seznam úrovně a v druhém menu vhodné zony.

Při používání Interface, můžete například být přidaní k seznamu hráčů pro questy, zóny a dungeonů s nastavením Auto Join se dostanete do první dostupný skupiny pro vámi zvolený dungeon. Volba Auto Join může být vypnutý, abyste si mohli ručně vyhledat a přijali pozvání pro váš zvolený dungeon.

 

 

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde