WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Úvod do hry

Co je WoW? | Vlastnosti | Odměny z WoW

 

Odměny z WoW


Best Game of the Year Award - GameSpot
"Něco o World of Warcraft je, že nabízí tak hodně z toho, co my podstatně milujeme o hrách, všechno v jednotlivé zkušenosti. Právě zkoumání světa Azeroth může být vzrušující a veselá zábava. Hra je přispívající kooperativní hře, konkurenční PvP akce, nebo sólová hra. To vám nechá příjemný čas bez ohledu na tom, zda hrajete jednu hodinu nebo 10 hodin najednou…“

 

Editor's Choice Award - GameSpot
"Ačkoli massively multiplayer online role-playing her bylo kolem po několik let, vždy to bralo toužení objevit nakonec po průlomu žánru hitu. Zde je online role-playing hra, která by se měla hra. Tohle pro World of Warcraft ukazuje všechno nejlepší z hlediska tohoto stylu hraní, jestliže není nejlepší aspekt z obecného hraní. Vyznačuje se také mnoho různých druhů postav, které udělal Blizzard Entertainment z předchozí hry tak zábavné, pamětihodné, dlouhodobé, a úspěšné. Samozřejmě, firemní minulý výkonu v oboru negarantoval že World of Warcraft by mohl být dobrý.

 


PC Game of the Year - (Druhé místo) - GameSpy
"…obvykle bere MMO léta k tomu, aby byla tak vyrovnaná a tak zábavná jako World of Warcraft. World of Warcraft je právě udělaný MMO, a s touto hrou, žánr nakonec má své první pravdivý hitový poprask - - MMO pro ostatní."

 

Best Role-Playing (RPG or MMORPG) - GameSpy
"V té módě Blizzard-esque, dává World of Warcraft všechno, co my milujeme o těchto druzích RP her, destiluje to zcela k elementům co je dělá zábavnou, a odstraňuje cokoli co dostává ve způsobu, který objevuje jeho půst, zábavu, a usměrněný massively multiplayer online RPG, jak se cítí ve skutečnosti hra.  Světy jsou krásné a zářivé (ačkoliv nebere moc vašeho hardwaru), a celá dohoda je poskytnutá s úrovní postavy velmi vzácná v těchto druzích her..."

 

Top 10 Games of the Year - (Fifth Place) - GameSpy
"Co dělá World of Warcraft tak zvláštní je bláznivá úroveň lesku, kterou má každý rys hry. Všechno, co je zábavou o MMO -- questění, party, zabíjení monster, řemesla, prohlížení, vyhledávání nového vybavení -- všechno bylo usměrněný k bodu, kde je vždy něco zábavného a je tam co dělat s velmi malým prostojem. Jinými slovy, prakticky tam není žádný "grinding." Hra vás nepoškodí po skutečném životě. Já mohu přihlásit po půlhodině a vlastně dodat cosi dokonalého."

 


PC RPG / MMORPG Gamers' Choice Awards - GameSpy
"World of Warcraft. Plnou rychlostí. Přináší to zábavu, akčně-hnaný MMO scénou. Nádherné země a perfektní postavy.  Systém Questů je nádherný, a rovnováha mezi povoláním je ohromný. Můj výběr pro tento rok."

 

Editor's Choice Award - GameSpy
"Jestliže jste fanoušci MMO, budete si chtít zahrát tuto hru. Jestliže nejste fanoušek MMO, ale jsi fanoušek ohromných her, budete si chtít zahrát tuto hru. Jestliže jste hráči, kdo hledá další osoby k zálibě, budete si chtít zahrát tuto hru a sdílet to s ne -- přítelem hráče. Blizzard ještě jednou žil až do překonání jeho reputace jako jeden z nejlepších herních vývojářů na planetě.

 

 

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde