WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Eventy - Pravidelné Eventy

Argent Tournament | Stranglethorn Fishing Extravaganza

 

Argent Tournament

Vyžaduje Wrath of the Lich King

Argent Tournament začíná s vypuštěním Secrets of Ulduar. Argent Crusade pozve všechny hráče k této stálé události ve hře, k testu jejich schopnosti proti jiným, kdo oporuje Lich King a jeho Scourge. Představitelé všech deseti frakcí domácích měst, z Orgrimmar po Stormwind, cestovaly do základů turnaje na severovýchodním pobřeží Icecrown k účastnit se této události. Každý, kdo si přeje se připojit k události je vítaný udělat si cestu do Argent Pavilon nacházející se na západní straně Argent Tournament základů a začnou jejich cestu stát se šampiónem jejich frakcí města, při přípravě čelit nepříteli z veškerý žijících bytostí.

Vlastnosti

  • Lokalizace: Icecrown, Northrend

Kde začít
Argent Tournament je umístěný daleko na severovýchodním pobřeží Icecrown. Můžete se tam dostat létáním od Jean Pierre Poulain na Krasus' Landing v Dalaran nebo cestováním sám. Jen si ověřte, zda máte novou letovou cestu k návratu vaší zpáteční cestě.

Jakmile přijedete, směřujte do stanu Argent Pavilion na západní straně oblasti. Justicar Mariel Trueheart vás bude vítat k události a dostanete začátek na vaší cestě se stát šampiónem turnaje. Závisející na vaší frakci, budete buď směřovat do Silver Covenant Pavilion na severovýchodě nebo Sunreaver Pavilion v jihovýchodě. Pak budete schopní sbírat questy a začít váš trénink.

Stát se Šampionem
Zatímco, ne všechny daily questy zde zahrnující mount boj, je to ohnisko turnaje. Všichni účastníci budou začínat jako Aspirant (Uchazeč) a dostane questy k praktikování základních mechanizmů v mount boji proti cílové figuríně.

Když máte questy k praktikování, seberte oštěp jeden v regálech kolem oblasti a naskočte na mounta uvnitř příslušného pavilonu k dokončení.

Každý z daily questů, které jste dokončili, budou odměněný sAspirant's Seal. Po několika dnech praktikující vaše schopnosti, budete schopný shromáždit dost z těchto pečetí k vyzvání NPC a měl bys uspět, budete dosahovat hrdinské hodnosti z vašeho rasového p #345;íslušného domácího města.

Jako hrdina dostanete podobné sady daily questy k pokračování vašeho trénování, ale čas pro bojující cílové figuríny končí, nyní budete čelit hrdinské hodnosti NPC v ringu.

Jsou zde představitelé pro každé město připravená Vám čelit. Budete také začínat používáním vašich nových mountech bojové dovednosti, aby bojovali se Pohromou!

Každý z těchto daily questů bude odměněné s Valiant's Seal a po dostatečných dnů praxe, budete připravení na další výzvu, jestli dokončíte tuto výzvu, stanete se šampiónem z vašeho města!

Povinnosti Šampiona
Jako šampiónové Argent Tournament, hráči nyní přijmou questy přímo z členů Argent Crusade v Argent Crusade Pavilion; s výjimkou death knightů, kdo půjde do Knight of the Ebon Blade táboru vedle stavby v severní oblasti základů.

Šampioni budou mít nejvíce náročný dostupný daily stejně jako šampión hodnosti NPC k bojování proti sobě. V této hodnosti daily questy budou poskytovat novou měnu nazvanou Champion's Seal. Tyto pečetě mohou být používané ke kupování nových epic předmětů, nové mounty, nebo nové společníky, které jsou dostupní skrz každého městského příslušného důstojníka. Na vrch pečetí, daily questy vám mohou zajistit buď Champion's Writ, které může být splacené pro městskou reputaci nebo Champion's Purse, která obsahuje nějaké další peníze jít na vrchol pravidelné odměny zlata za quest.

Budete mít také volbu stávající se šampiónem dalšího města. Abys to mohl udělal, budete se muset stát hrdinský pro jakékoliv město, které si vyberete, ale po nějaké další tvrdé práci, budete schopný se prokázat vaším zasvěcením k procesu a stát se znova šampiónem a mít přístup k novému městskému důstojníkovi spolu s jedním předchozím.

Budete také dosahovat průvodce (nebo ochraňování) v hodnosti šampióna, kdo vás bude následovat kolem a ukazovat město (nebo města) mají se stát šampionem!

Zahalit se
Argent Tournament Grounds také obsahují profese trenérů, daily questů pomáhat goblinům budovat ohromnou stavbu, a záhady řešit úmrtí nějakých účastníků turnaje spolu s novými mounty, nebojových petů, košil, a epických předmětů ke koupení.

Argent Tournament vyzývá, k dokonalému umění boje a stát se jedním z jeho vítězů. Jestli jste odvážní dost se k ovládnutí tlaku tréninku a dost čestný, aby zdvihl způsob Argent Crusade, vyrazte Icecrown, kdy se Secrets of Ulduar spouští!

Argent Tournament Mapa

Argent Tournament Mounti
Vyzkoušejte si mounty, které se můžete naučit v Argent Tournament.

Argent Tournament Aktualizace v Patch 3.2
Argent Crusade stále pokračuje vyžádat si statečnost a odvážnost chopit se zbroje proti jejich nepřátelům a překonali hrozbu Lich King. V obsahové záplatě, Call of the Crusade, Argent Tournament rozšiřuje dva nové body účasti, přidáním nových daily questů, nové odměny, a nové výzvy pro hrdiny Azeroth.

Crusaders' Coliseum
Uvnitř Crusader's Coliseum mohou jenom největší šampioni Argent Tournament, kteří získají vstup. Zde budou čelit novým výzvám, nové nepřátelé, a dosáhnout nové slávy. Sportovní aréna zahrnuje nové herní volby pro nejvíce otrlé veterány v deseti a 25hráčský Heroic režimů stejně jako pět-hráčské dungeony.

Crusaders' Coliseum tajný pohled
Argent Crusade má poslat zavolat do zbraně pro všechny hrdiny daleko a široko se setkat na velkém schodu před dveřmi domény Lich Kinga a ukázat jejich sílů v turnaji zálibů, který Azeroth nikdy neviděl. Samozřejmě, turnaj jako toto potřebuje vhodné jeviště.  Místo, kde mocní kandidáti jsou testovaný maximálně vyčerpáním. Místo, kde hrdinové… se stávají šampioni. Místo nazvané Crusaders' Coloseum.

 

 

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde