WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Eventy - Roční Eventy

 

 

Brewfest

 

Oslavují obě strany Horda a Aliance, Brewfest je tady, je čas se radovat z kvasících plodů ze žní: Také zde narazíte na preclíky, sýry a hlavně na chlast! Konkurenční pivovary Thunderbrew, Barleybrew a Ogři se sjedou ve významnějších městech, které jsou v nabídce, aby předčila navzájem s jejich zvláštními speciality a pivem. Odvážní dobrodruzi jsou pozvaní k posezení a dát si nejlepší zboží a pivo, které tyto sládci nabízejí!

 

Vlastnosti

  • Druh: Pivní slavnosti
  • Kdy: 20. Září - 6. Října (2013)
  • Kde:
    • Hlavní událost jsou v: Orgrimmar (Horda) a Ironforge (Aliance). Zahradní pivnice budou také sestavený venku před Silvermoon City, Darnassus, Undercity, Stormwind, Thunder Bluff, The Exodar a Shattrath City.

Achievements

Brewmaster
Dokončete Brewfest achievements uvedené níže.

10

Odměna
Titul: Brewmaster

- The Brewfest Diet
- Direbrewfest
- Does Your Wolpertinger Linger?

- Brew of the Month
- Down With The Dark Iron
- Have Keg, Will Travel

 

Požitek z kvašení
Zdvořilosti obličejů je naplněná čerstvým pěnivým pivem sedící na stolu venku ve významnějších městech. Jestli vypijete jedno pivo blízko jednoho stojícího sládka venku před Ironforge nebo Orgrimmar, tak jeden z jejich asistentů hodí nový obličej. Můžete také naplnit vaše prázdné pulitry z jakéhokoliv soudku blízko stojících sládků. V Brewfest si nikdy nebudete muset dělat starosti o tom, jak uhasíte vaši žízeň!

 

Věci, které se dají dělat?
Brewfest je asi víc než jen odběr vzorků světlé anglické pivo z celého Azerothu a Outlandu. Přečtěte si, jaké mocné činy můžete dělat při ochlazování vaší žízně:

 

Ram Riding - Závody beranů
Dobrodruzi mohou ukázat, jakou mají schopnost v jízdě na beranech, stačí si promluvit s Neillem Ramstein nebo Ram Master Ray. Předtím, než vám budou věřit s jejich drahocennými berany, tak se budete muset prokázat s ovládáním! Teď když jste jednou prokázali vaši odbornou znalost jízdě na beranu, tak můžete vydělávat nějaký Brewfest Prize Tickets sbíráním soudků z vařeného nápoje od Kharanos nebo Razor Hill a přenášet je zpět ke slavnosti

 

Barkers Wanted - Přivolat hledané
Zástupci některý z významnějších pivovarů chtějí po hráčích, aby vypomáhali s jejich sládkem před Orgrimmar a Ironforge. Stačí jen promluvit s jedním ze sládků od Barleybrew nebo Thunderbrew, jeden se nachází venku před Ironforge a jmenuje se T'chali's Voodoo Brewery nebo Drohn's Distillery, který se nachází venku před Orgrimmar, kde dochází k odstartování. Dostanete k tomu berana, abyste byli rychlejší na vaší cestě k roznášení reklamních slov okolo Orgrimmar nebo Ironforge o tom kdo má nejlepší vařený nápoj.

Mystery Hunts - Záhadné lovení
Pro ty, kdo se těšil z dobrého tajemného lovení od Goldark Snipehunter a Glodrak Huntsniper můžete získat nějaké úkoly zahrnující lovení a střílení do růžových slonů (Pink Elekks), které máte vykonávat pro ně. Jen jedno varování: budete se muset malinko opít, abyste vůbec růžové slony viděli!

 

 

Defend the Fest - Branit slavnosti
Během prvních několika dnů kdy jsou Brewfest slavnosti, tak závistivý trpaslíci z Dark Iron spouští lstivou invazi proti slavnostem. Určitý alkoholici se musí shromáždit a chránit svá světlá anglická piva a dát trpaslíkům z Dark Irons pořádný výprask, aby neutekli s jejich alkoholem.

 

 

 

 

 

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde