WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Eventy - Roční Eventy

 

 

Day of the Dead

 

Během Day of the Dead se lidé shromažďují u hřbitova k oslavám a ctí ducha těch, které se ztratili. Každý může najít slavnosti na hřbitovech u hlavního města, kde uctívači vaří, tančí, nosí kostýmy a další.

 

Během slavnosti Day of the Dead, lidi z Azeroth a Outland chodí na hřbitovy z každého hlavního města, kde uctívači vaří, pijí, nandavají si kostýmy na oslavu ztracených. Protože duch svět osudu je nejblíže k světu žijící během tohoto děsivého svátku, zdobíme hroby našich drahých zesnulých s květinami a svíčky a nabídky přivítat je zpět, i když jenom na chvíli.

 

Vlastnosti

  • Druh: Svátek zesnulých
  • Kdy: 1. - 3. Listopadu (2013)
  • Kde: Hřbitovy ve všech hlavních městech (Stormwind, Ironforge, Darnassus, Exodar, Orgrimmar, Undercity, Silvermoon City, Thunder Bluff, Shattrath City, a Dalaran City)

Achievements

Dead Man's Party
Tancujte s Catrina stát se kostrou během Day of the Dead.

10

Odměna
-

 

 

Tanec s Catrina

Jaký lepší způsob, jak slavit vzpomínky, které jsme ztratili než skrz rituální sílu tance - a tím líp během Day of the Dead svátku, kdy nejvíce mezi jejich duchovní přítomností? Tančete a veselte se, a obyvatelé ducha svět bude tančit a veselit se s vámi, a přijmou vaše dary jídla a pití a líbit se jim na jejich věčných cestách znalost že jsou milovaní. A, jestli se přiblížíte ke Catrina uprostřed tohoto veselí, vybere ji, a napište /dance na počest padlý, budete získávat achievement a 12hodinový buff Honor the Dead, který změní váš obličej ke Catriny nebo Chapman, hřbitovní prodavač, který se také ukazuje během tohoto svátku.

 

Vítání mrtvých

Kupte nějaký Orange Marigold nebo Bouquet Orange Marigold od Chapman a použij je k vidění nějakého neviditelného ducha na hřbitově.

Je to laskavý navštívit s přáteli a rodinou znovu, ačkoli možná jsem to přehnal… Já mám již snědené všechno, co udělali pro mě, říká Cheerful Human Spirit. Mohl bych vás trápit za něco z toho lahodný Bread of the Dead? Byl bych velmi vděčný. Chapman zde prodává recept, si myslím.

Získejte nějaký Bread of the Dead a dejte to k Cheerful Spirit.

Vaše odměna je Macabre Marionette, nosící klobouk, peta kostru jako společníka. Tento pet může být používaný během Day of the Dead události; nemůže být naučený a držený jako další peti společníka.

 

 

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde