WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Eventy - Roční Eventy

 

 

Hallow's End

 

Hallow's End slaví zlomení Forsaken od Nákazy. Zábava a neplechu vládnou jako hostinští v Azerothu, rozdáváním pamlsků a triků, kdo si kdo žádá.

 

Pro obě frakce Horda a Aliance, Hallow's End je oslava proniknutí mezi Forsaken a Scourge. Od Trick or Treat Bags k Wickerman Festival, bude tam hodně zlomyslných věci, které se dají dělat u všech obyvatel v celém Azeroth!

 

Vlastnosti

  • Druh: Halloween
  • Kdy: 18. Října - 1. Listopadu (2013)
  • Kde: Azeroth, Outland, Northrend

Achievements

Hallowed Be Thy Name
Dokončete Hallow's End achievements uvedené níže.

10

Odměna
Titul: the Hallowed

- Trick or Treat!
- Bring Me The Head of... Oh Wait
- That Sparkling Smile
- G.N.E.R.D. Rage
- The Masquerade
- Tricks and Treats of Azeroth

- Out With It
- The Savior of Hallow's End
- Rotten Hallow
- Check Your Head
- Sinister Calling

 

Trick or Treat!
Každým rokem během Hallow's End, dobrodruzi slaví čas kdy se Forsaken odtrhnul od Scourge. Hrdinové Hordy a Aliance může promluvit s každým Innkeepers aby dostat Treat Bag s legračním překvapením uvnitř! Jakmile otevřete bágl, tak dostanete překvapení a bágl zvolna zmizí. Buďte přesto ostražití. Innkeepers jsou pravděpodobně také podvedení za výměnu vašeho vzhledu na určitou dobu.

Navíc při Innkeepers a s jejich Tricks a Treat Bags, si mohou také dobrodruzi koupit sladkosti z prodavačů v Orgrimmar a Ironforge. Jestli nemáte rádi cukroví, tak žádný problém: v každém hostinci je káď připravená pro hru Bobbing for Apples. Kromě toho Jesper sirotek v Stormwind a Spoops sirotek v Orgrimmar, kteří se nemohou sami zjasnit, protože jsou nemocní zúčastnit Hallow's End slavnostím. Odvážní dobrodruzi mají udělat tyto dvě děti zlepšit náladu, stačí si promluvit s jistými Innkeepers a přinést dárky, které vám dají zpátky k sirotkům jako dar.

 

The Wickerman Festival
Wickerman Festival, který se uskutečňuje v Undercity každý večer, která slibuje veselou zábavu pro Hordu a Alianci! Pro ty co se víc zajímají o triky než dárky, tak chce Darkcaller Yanka poslat členy Hordy, aby shodili páchnoucí bomby na město Southshore které patří Alianci. Seržant Hartman v Southshore povzbuzuje členy Aliance, aby zastavili Hordu, tím že použijí čisticí prostředek proti zápachu! Při návratu k Hordě, budete žádat, abyste zakázali Wickerman Festival v Undercity. Každý kdo se přidá, tak nabrousí své meče, aby je obklíčili a připravili se na bitku!

 

The Headless Horseman
Dobrodruzi, kteří se nacházejí v Goldshire, Azure Watch, Kharanos, Brill, Razor Hill nebo Silvermoon City může narazit na Headless Horseman jak přelétá nad městem, podněcující teror na obyvatele v této oblasti a podpálil jejich domovy! Ti, kteří se nebojí a promluví s Costumed Orphanem Matronem, který se nachází poblíž, vám řekne, jak můžete pomoc proti plamenům a zničit hrůzu bez hlavy. Když hrdinové nakonec porazí děsivý stín navždy, tak by se měl vrátit do svatyně, která se nalézá ve Scarlet Monastary na hřbitově. Hráči, kteří se odváží jít na hřbitov ve Scarlet Monastery, tak ho můžou přivolat a pak porazit.

 

 

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde