WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Eventy - Roční Eventy

 

 

Harvest Festival

 

Harvest Festival je čas k uctění památky těch, kteří obětovali své životy, aby pomohli přátelům a spojencům. Hody se konají venku před Orgrimmarem a Ironforgem na počest padlých hrdinů. Aliance ctí vzpomínku na všechny padlý, ale zvláště Uther Lightbringer (Zabit v boji proti Arthasovi). Horda také vzpomíná na ty, co padli, ale se zvláštním důrazem vzpomínají na Grom Hellscream (Zabit v boji proti Mannoroth).

 

Vlastnosti

  • Druh: Památní svátek
  • Kdy: 13. - 20. Září (2013)
  • Kde:
    • Aliance: Ironforge, Tomb of Uther Lightbringer ve Western Plaguelands
    • Horda: Orgrimmar, Hellscream Memorial v Demon Fall Canyon v Ashenvale.

 

Honoring a Hero - Čest hrdinovi
Po celou historii, ti kteří si pamatují, jak přišli o životy při pomáháním spojencům. Každým rokem se členové Hordy a Aliance zastaví, aby uctili památku padlých, které se konají: Uther Lightbringer pro Alianci a Grom Hellscream pro Hordu. Hráčům zabere málo času, aby navštívily hroby těch dvou velkých osob a zanechali hold na jejich památníkách. Pro členy Aliance zanechají svíčku v Tomb Uther Lightbringer ve Western Plaguelands a členové Hordy vzdají hold Grom Hellscream, tím že přinesou láhev ducha, který dají na spod pamětníku Hellscream v Demon Fall Canyon v Ashenvale.

 

 

Také, dobrodruzi můžou vidět duchy padlý v Orgrimmar a Ironforge, stačí si vzít džbánek Harvest Nectaru a napít se na jejich památku. Ostatní jídla jsou servírovaná na stole, pro ty, kteří byli ochotní jít nebezpečnou cestou k hrobkám hrdinům, aby jim odevzdali hold. Hráči se mohou uspokojit jídlem, např. Harvest Fish, Harvest Fruits nebo Harvest Boar, stejně jako Harvest Nectar.

 

 

 

 

 

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde