WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Eventy - Roční Eventy

 

 

Midsummer Festival

 

Čas starověkého kouzla a tradice Midsummer Festivalu, který začíná na nejdelších dnech v roce. Shromážděte se o kolo velkého ohně na zvláštní období, zábava přichází o historkách živelných duchů a jednoho nezapomenutého kouzla. Oslava plamenů, při kterých se šeptá, že dobrodruzi, jsou ochotný čelit nebezpečím ve vzdálených zemí a mohou se naučit spojit sílu plamenů...

 

Vlastnosti

  • Druh: Letní svátek
  • Kdy: 21. Června - 5. Července (2013)
  • Kde: Všude po Azeroth a Outland

 

Achievements

The Flame Keeper Horda
Complete Midsummer achievements uvedené níže.

20

Odměna
Titul: Flame Keeper

- The Fires of Azeroth
- Burning Hot Pole Dance
- King of the Fire Festival

- Desecration of the Alliance
- Ice the Frost Lord
- Torch Juggler

The Flame Warden Aliance
Dokončete Midsummer achievements uvedené níže.

20

Odměna
Titul: Flame Keeper

- The Fires of Azeroth
- Burning Hot Pole Dance
- King of the Fire Festival

- Desecration of the Alliance
- Ice the Frost Lord
- Torch Juggler

 

Pečání o plameny
Napříč Azeroth a Outland, brilantní hořící hranice jsou zapálený, aby rozžehly duchy k oslavám a odvrátili se od starověkého zla. Každým rokem je jedna osoba vybraná, aby střežila posvátný plamen a zajistila, aby nebyl nikdy uhašený. Nazvaný "flamekeepers - dozorce plamene" tyto vybrané osoby vyzývají na pomoc odvážné dobrodruhy přejít zemi a cestovat do temných prohloubených dongeonů v Azeroth na jejich příkaz. Proslýchá se, že je příliš málo těch, kteří jsou ochotný čelit hrůzám umístěné před nimi, možná že budou odměněný za jejich úsilí skrz nesčetné síly plamenů.

 

Burning Blossoms - Měna
Burning Blossoms je měna užívaná pro Fire Festival a jsou použitelné pro nákup sezónní odměn z Midsummer Suppliers a Merchants. Můžete nasbírat Burning Blossoms při dokončení questů, včetně denních opakovacích questů, které jsou součásti festivalu. Používajících blízko Fire Festival Bonfire (Vatra) a také uděluje užitečné buffy na vaši postavu, nebo znovu zapálí uhašenou vatru - ale sebere Blossom na zpracování.

 

 

 

Frosting The Flames Of Summer!
Earthen Ring se dozvěděli, že Twilight Cultists jsou spiknuté z nějakého ohavného činu umožněné na území Ashenvale v Old Gods. Zastavte část plamenem a pak promluvte se zástupcem Earthen Ring, kde se dozvíte víc. Quest pro dobrodruhy je na 70 úrovni: jejich mise je taková, že musí jít hluboko do hrůzostrašného dunegonu Slave Pens, tak musejí být dobrodruzi připravený na velkou akci! Musíte mít 70 úroveň pro dokončení questů na obtížnost Normal a Heroic, ale odměny budou obzvláště významné.

 

 

Tancujte okolo Ribbon Pole
V každém slavnostním táboře, je jeden z tradičních ozdob, který stojí vedle vatry. Zdvihněte jeden z mnohobarevných opratí a tancujte kolo tyče s tvými přáteli a spolu oslavujte!

 

 

 

 

 

Požehnání od ohně!
Masivní vatry jsou víc než pouhá světla napříč zemí. Když se budete dotýkat některý ohnišť, tak se dokážete očistit téměř od všech onemocnění za cenu několika spálených prstů. A jestli chcete být víc šťastní, tak můžete najít ohnivý květ a hodit do ohně! Vyplývající záře Vám bude žehnat - a možná celou oblast - s větší obratností na poli!

 

 

 

 

Žonglování s honěm!
Promluvte si s Master Fire Juggler, který je blízko vatry, aby vás naučil jak žonglovat zapálené pochodně! Tento jednodenní quest slibuje hodně veselé zábavy, pobavení a nějaké spálené prsty a zničené brnění pro dobrodruhy co mají nešikovné prsty!

 

 

Oheň ve vzduchu
Dlouhý Midsummer Fire Festival tradičně končí s rozpálenou oblohou. Skřítci z Undermine mají značnou dovednosti (a bohaté množství střelného prachu), kteří mají za úkolu postarat se o velkolepou show s ohňostrojem! Zdvihněte slavnostní hrnek a podívejte se na nebe a uvidíte, nádherný ohňostroj přes celou oblohu.

 



 

 

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde