WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Eventy - Roční Eventy

 

 

New Year

 

Tak nám další rok skončí v bohatém světě Azerothu. Nespočetné bitvy byly vybojované a částečné uznání dosažené. Je čas velebit se z vítězství a vzdát památku padlým. V oslavě starého roku přecházející a očekávání nový roku, zkušení sládci a talentovaný pyrotechnici přinesli a připravili k městům to nejlepší; připojte se k přátelům a čekejte, až uslyšíte nový rok s vašimi dobrodruhy!

 

Vlastnosti

  • Druh: Nový Rok
  • Kdy: 31. Prosince 2013
  • Kde: -

Fireworks - Ohňostroje
Inovační a umělecký inženýři z Undermine, které jste mohli vidět při jejich ukázkách z pyrotechniky v září . Jejich poslední a největší dílo - nezmiňovali se o vysoce nebezpečném ohňostroji. Ohňostroj, který se koná ve městech světa. Podívejte se na nebe, a uvidíte, nádherný ohňostroj na závěr!

 

 

 

Potent Potables - Silné nápoje
Co by to bylo za oslavu bez lahodné práce sládků? Soudky nejlepších vařených nápojů jsou dostupné v městech Azeroth, který přinese zlaté potěšení z oslav starého roku. Hrnky patří pro všechny strany; vezměte si jednoduše jeden hrnek a naplňte ze soudku, aby vám ohřál vaše břicho a pozdvihnul vaše srdce!

 

 

Zábava pro všechny
Mnoho vojáků, kteří dříve chodili do ciziny, tak zůstali doma, aby se postarali o slavnosti. Podílet se můžete také na oslavách a zábavách v tancování, také můžete posílat polibky, svým protějškům. To vše patří k ve veselé zábavě, pro všechny; Získejte uznání vaši pozornost!

 

 

 

 

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich