WoWka

Bez obrazku

Menu

Průvodce pro začátečníky

Achievements

Historie
Patch
Mapa stránek
 

Hra

Úvod do hry
Přehled
Rasa
Povolání
Profese
Frakce
Předměty
Doprava
Svět
Města
Lokality
Dungeony a Raidy
Průvodce hráče
Player vs. Player
F. A. Q.
 

Datadisky

Mists of Pandaria
Cataclysm
Wrath of The Lich King
Burning Crusade
 

Sekce

Kouzla Cataclysm

Kouzla Cataclysm Pets

Kouzla WotLK
Kalkulátor talentů EN

Bojový peti

Eventy
 
Bez obrazku

Eventy - Roční Eventy

 

 

Pilgrim's Bounty

 

Zveme vás na oslavu Pilgrim's Bounty. Je to čas pro relaxování na dalších cestách, rozdávat štěstí a sdílet bohatá jídla a vyprávět příběhy s přáteli. Můžete se zapojit do nádhérného svátku Pilgrim's Bounty v blízkosti hlavních měst, že se usadíte u stolu Bountiful Table a těšíte se z jídla, které najdete.

 

Jestli se zajímáte o naučení Pilgrim's Bounty's receptů, promluvte si s NPC v nějakém hlavním městě. Klobásy a brambory jsou celkem snadné strkat před oheň, ale jestli chcete vařit krůtu, budete potřebovat chytit nejprve jednu. Sejměte vaše spolehlivé Turkey Shooter a připravte se na hon.

 

Vlastnosti

  • Druh: Pouť
  • Kdy: 25. Listopadu - 2. Prosince (2013)
  • Kde: Všechny hlavní města a vesnice Aliance a Hordy.

Achievements

Pilgrim
Dokončete Pilgrim's Bounty achievements uvedené níže.

10

Odměna
Titul: the Pilgrim

- "FOOD FIGHT!"
- Pilgrim's Paunch
- Pilgrim's Progress
- Terokkar Turkey Time
- Turkey Lurkey

- Now Were Cookin'
- Pilgrim's Peril
- Sharing is Caring
- The Turkinator

 

Bountiful Tables

Bountiful Tables je vrchol programu Pilgrim's Bounty oslavy. Jsou to stoly naložené jídlem a obklopený interaktivními židlemi, které vám dovolí jíst a sdílet jídlo s ostatními hráči přes akční bar.

Bountiful Table je naservírované s pěti různými Pilgrim's Bounty jídly, jeden před každou židlí. Každá židle má neomezenou zásobu jednoho jídla, a jsou obyčejně označené: The Sweet Potato Chair, The Turkey Chair, The Stuffing Chair, The Cranberry Chair, a The Pie Chair. Zatímco v židli, můžete jíst, jak moc tohoto jídla máte rád, stejně jako projdete obsluhování toho jídla dalším hráčům sezení na židlích. Sdílejte štědré svátky s tvými přáteli!

Jestli jíte pět porcí každého jednotlivého jídla, budete získávat výhody unikátní pro určité jídlo. Navíc, jestli jíte pět porcí každého jídla, budete získávat Spirit of Sharing, který trvá jednu hodinu a zvyšuje získanou reputaci o 10%. Toto je udělaná mnohem rychleji, jestli pracujete společně s vašimi hodujícími kolegy v procházení jídla navzájem.

 

Daily Cooking Questy

Pilgrim's Bounty také hraje hostitele pro série daily cooking questů navržených k tomu, aby pomohla kuchařům zvládnout jejich řemeslo se sezónními recepty odvážnými z Bountiful Cookbook. Tyto questy vyžadují hráče cestovat mezi hlavními městy v Azerothu a plnily žaludky armád se sezónním jídlem. Odměna pro tyto questy je Turkey Caller, cena která zajišťuje, že uznávaný poutník nebude nikdy znova hladovět.

Pilgrim's Bounty Jídlo

Úroveň Cooking

Spice Bread Stuffing

1-100

Pumpkin Pie

100-160

Cranberry Chutney

160-220

Candied Sweet Potatoes

220-280

Slow-roasted Turkey

280-340

 

 

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde